Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Strona internetowa Jezuitów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Bracia,

z radością zawiadamiam, że dziś w nocy powstała oficjalna strona internetowa Towarzystwa Jezusowego w Państwie Kościelnym Rotria. Strona jest jeszcze w stanie nieco roboczym, wiele rzeczy trzeba poprawić i uzupełnić, ale wiem, że już w aktualnym stanie można ją publicznie zaprezentować.
Na stronie znajdziecie dwa artykuły "blogowe", kategorię "o nas", krótkie biografie każdego z ojców, link do strony Rotrii, formularz kontaktowy. W niedługim czasie znajdzie się tam również biblioteka klasztorna oraz miejsce specjalnie dla nowicjuszy. Chcemy, by strona była miejscem żywym i użytecznym. 

Dodatkowo, nasza witryna będzie również miejscem wydawania jezuickiej gazetki Ad maiorem Dei gloriam! Więcej informacji na ten temat znajdziecie już na samej stronie, która mieści się pod adresem www.sjrotria.wordpress.com

Zapraszamy! Smile
Gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia w prowadzeniu stronki, jak i dalszego rozkwitu zakonu! Smile
Dziękujemy i wciąż zachęcamy do dołączenia.
Dziękujemy Ekscelencji za miłe słowa, również zapraszam ponownie do Towarzystwa Jezusowego.
Gratuluje rozkwitu i życzę dalszych owoców  Cool
Ukazał się pierwszy, eksperymentalny numer Ad maiorem Dei gloriam!
W założeniu gazetka ma jak najbardziej obiektywnie przedstawiać fakty, z jedynie minimalnym odsetkiem własnych opinii redaktora.Póki co testujemy formułę, szukamy idealnych rozwiązań.  Mimo to, zachęcam do lektury! 

https://sjrotria.wordpress.com/2018/08/0...loriam-1p/
Bardzo udany artykuł! Super, że opisuje również wydarzenia w innych krajach.

Bardzo cieszy mnie fakt, że rotryjska prasa przeżywa aż takie boom. Nie pamiętam, kiedy ostatnio funkcjonowały aż dwa tytuły jednocześnie. Trzymam kciuki za obie gazety, bo w obu artykuły na najwyższym poziomie.
Dziękujemy za miłe słowa Smile
To dopiero początki, przyszłe wydania będą bardziej treściwe i pisane przez większą liczbę jezuitów.
Główną misją jezuitów jest dotarcie do wszystkich narodów, a gazeta właśnie w tym ma nam służyć. Toteż poruszamy w niej kwestie międzynarodowe, choć oczywiście główną osią informacji są sprawy Rotryjskie.
Jak pewnie Bracia widzą, dzisiejsze artykuły nie przedstawiają naszych opinii, a jedynie suche fakty. Chcemy wypróbować różnych form i w konsultacji z czytelnikami wybrać najlepszą Smile Być może w przyszłości będziemy bardziej subiektywni.
Oh, wie schon! W klasztornym refektarzu otrzymałem jedną sztukę tegoż czasopisma. Świetna robota!
Rotria zaczyna się odradzać. Cieszy mnie to bardzo. Czekam też, aż któryś z tych "z góry" zacznie sobie to przypisywać.
Stron: 1 2 3 4 5 6