Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Szkolenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przybywam aby szkolić żołnierzy. Panie Gonfalonierze proszę o przydzielenie wojsk.
W chwili obecnej nasze wojska, wspierane przez zrekrutowane oddziały partyzanckie, stacjonują w przydzielonych im punktach strategicznych, gdzie czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców Apostolskiego Miasta. Odwołanie ich stamtąd w chwili obecnej może poważnie zagrozić bezpieczeństwu Rotrii i jej mieszkańców, dlatego - proszę mi wybaczyć - nie mogę odwołać moich żołnierzy z punktów stacjonowania. Oprócz tego żołnierze Gwardii Apostolskiej są znakomicie wyszkoleni oraz uzbrojeni, więc dodatkowe szkolenia dla nich wydają mi się zbędne. Inaczej ma się sprawa z oddziałami partyzanckimi, które potrzebują zarówno wyszkolenia taktycznego, jak i technicznego. Jednakże dla dobra obrony Miasta Apostolskiego nie mogę ich wszystkich zawrócić, aby podjęły szkolenie, ponieważ pełnią one ważną rolę wspomagania regularnych oddziałów Gwardii Apostolskiej.
Mogę z moim oddziałem spróbować się przebić do miasta.
Wielmożny Panie Wadar
Proszę wybaczyć, ale Pana próby nic nie dadzą. Nawet jak przedostanie się Pan pod mury bramę, to zmusi Pan obrońców, którzy ledwie dychają, do odblokowania bramy i wpuszczenia Was.
W tym czasie może pójść atak i buntownicy wedrą się do miasta.
Proszę się do nas przyłączyć. Jeżeli przebijemy się do miasta otworzymy szeroką drogę, jeżeli nie to ściągniemy na siebie główne siły wroga i damy czas na oddech i przeorganizowanie się obrońcom.
Marszałek Zakonu Brat Maurycy, zna bardzo dobrze topografie całej Rotrii, więc wiemy co robimy
Proszę się nie gniewać, ale to nie ruchawka, którą kijami rozgonimy, tu się leje krew.
Prawdę rzecze Wielki Mistrz.