Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Człowiek Roku 2018 - głosowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Umiłowani Bracia!

Zgodnie z obietnicą, po wybiciu północy, ogłaszam otwarcie głosowania w plebiscycie "Człowiek Roku 2018". Głosowanie potrwa przez trzy dni.
Niedawno, wsparty radą Eminencji Nicolasa Dredera zapowiedziałem, że głosowanie odbędzie się w postaci wpisywania nazwiska kandydata w odpowiedzi. Jednak po przemyśleniu sprawy stwierdziłem, że słuszniej będzie zrobić tak, jak rok temu - z wykorzystaniem ankiety. Uważam, że zapewni to większą dyskrecję głosowania  Smile

Zapraszam do głosowania!
Tych, którzy jeszcze nie oddali głosu, serdecznie do tego zachęcam Smile Głosowanie trwa do jutra włącznie.
Eminencjo,

Głosują tylko Ci, którzy brali cxynny udział w życiu Rotrii w 2018?
Nie mam nic przeciwko, żeby głosowali wszyscy Rotryjczycy, niezależnie od tego kiedy przybyli Smile
Człowiekiem Roku 2018 zostaje Jego Eminencja Nicolo Dreder z wynikiem 50%! 
Serdecznie gratuluję zasłużonego wyróżnienia! Pozostałym nominowanym również gratuluję, bowiem każdy znalazł poparcie Smile
Czuje się wywołany do mównicy... A więc pragnę podziękować za zaszczytne wyróżnienie, a także wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos. To bardzo budujące i motywujące do dalszej pracy na rzecz Rotrii. W następnej kolejności pragnę podziękować samemu sobie za to, że dałem radę wrócić i na nowo zaangażować się w życie rotryjskie. Dlaczego? Dlatego, że nie planowałem powrotu do mikronacji, ale jak widać chęć powrotu była ode mnie silniejsza.

Na koniec życzę wszystkim z osobna oraz samemu sobie dalszych sukcesów w działalności w Rotrii i liczę, że za rok spotkamy się tutaj w jeszcze lepszych nastrojach!
Moje serdeczne gratulacje Wasza Eminencjo!
Gratulacje Eminencjo!

Oczywiście samych dobrych dni i sił!
Najszczersze gratulacje Eminencjo.
Gratulacje Eminencjo
Stron: 1 2