Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Kącik kulturalny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Bracia w Chrystusie!

Proponuję by w tym wątku podzielić się godną polecenia książką, filmem, utworem muzycznym itp. (niekoniecznie religijne dzieła). Napisać kilka słów o dziełach, które nas zainspirowały, zaciekawiły, zaintrygowały.
Na początku przeczytałem "Kącik kulinarny" xD
(30.01.2019, 21:35:18)Pio Maria Facibeni napisał(a): [ -> ]Na początku przeczytałem "Kącik kulinarny" xD

Możemy też stworzyć takowy xD
Również przeczytałem "kulinarny" i nagle ta konsternacja xD

Generalnie, ja zawsze polecam seriale i filmy produkcji Netflixa. Pomimo, iż trzeba troszkę za niego zapłacić to naprawdę warto, a produkcje "Netflix Orginals" zadowolą naprawdę wybrednych Wink Natomiast polskich seriali staram się nie oglądać, ale wartym obejrzenia jest kryminalny serial "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli tytułowego Belfra. Powstały dwa sezony - drugi trzyma poziom, ale moim zdaniem pierwszy jest świetny Wink
Co powiecie o "1983"? Dla mnie rozczarowanie.
W tym wypadku muszę się zgodzić, w męczarniach obejrzałem dwa odcinki i odpuściłem.
Zmarnowany potencjał alternatywnej rzeczywistości poprzez brak pomysłu na fabułę i mierną grę aktorską.
Jestem ciekaw natomiast, jak wykorzystają potencjał Wiedźmina Tongue Patrząc na sukcesy serii gier, wydaje się, że serial powinien być podobnym, globalnym hitem. Swoją drogą, nigdy nie miałem przyjemności zagrać w żadną grę z tej serii. Pasowałoby zmienić ten stan Big Grin
(31.01.2019, 12:30:35)Nicolò Dreder napisał(a): [ -> ]Jestem ciekaw natomiast, jak wykorzystają potencjał Wiedźmina Tongue Patrząc na sukcesy serii gier, wydaje się, że serial powinien być podobnym, globalnym hitem. Swoją drogą, nigdy nie miałem przyjemności zagrać w żadną grę z tej serii. Pasowałoby zmienić ten stan Big Grin

Gry są świetne, grałem w 1 i 3 (plus dodatki). Natomiast do oglądania serialu jakoś mnie nie ciągnie.
Gram tylko na konsoli, więc jedynie mogę zagrać w ostatnią część. Czasu niewiele, mam dużo tytułów do ogarnia, ale na pewno kiedyś zagram w Wiedźmina.

A gry? Jakie Bracia polecają gry?
Stron: 1 2 3 4 5 6