Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Rotryjski discord
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Drodzy,

niektóre większe narody mają discordy (jak Dreamland czy Sarmacja) dla bardzo luźnych rozmów. Co sądzicie by taki kanał założyć dla Rotrii, aby jeszcze bardziej zacieśnić kontakt?
Popieram w całości. To wspaniała koncepcja. Wiele państw poszło nawet dalej i np. Bialenia i Brodria mają swoje konferencje na facebooku. Ale discord to doskonały pomysł.
https://discord.gg/XS5P6M

Zapraszam do korzystania Smile
Lepsze jest GG.
GG ma swoje ogromne plusy, ale discord jest wygodniejszy do luźnych rozmów. Przynajmniej sprawia takie wrażenie Smile Od ok. roku używam obu i każde ma swoje plusy.
Chyba stary jestem, ale nie wiem co to ten cały discord :p Pozostanę przy kultowym GG Big Grin
Ja też jestem tradycjonalistą. W ogóle ten Discord mnie nie przekonuje.
Nasze discordowe środowisko się rozwija. Dołączają nowi goście z nowych krain chcący podpisać z Rotrią traktaty. Idealnie.
Z discorda można również wyciągnąć ciekawe informacje takie jak fakt, że Rotria jest 3 najaktywniejszym państwem w ostatnim miesiącu. Gratulacje.

[Obrazek: 20190201_175146.jpg]
Huh Huh Huh
Trzecie miejsce Rotrii to dla mnie ogromny powód do radości! Big Grin
Pochwalę się jeszcze, że ósma w tym zestawieniu Brodria została w tym miesiącu odrodzona przeze mnie jako prymasa i innych obywateli.
Zapraszam na ifb.cba.pl Smile
Stron: 1 2