Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Congregatione VI Februarius MMXIX A.D.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Własnie chodzi o to, że sejm dostępny jest dla każdego szlachcica, a obrady Zakonu nie. Gdyby każdy miał dostęp, to pewnie w karczmie momentalnie pojawiły się uwagi.
Ale nie musimy sobie z nich nic robić.
Marszałek święcie prawi. Bracie Janie, niechaj widzą i komentują. Nic do ukrycia przecie nie mamy.
(07.02.2019, 20:43:20)Mateusz von Wolfenstein napisał(a): [ -> ]Marszałek święcie prawi. Bracie Janie, niechaj widzą i komentują. Nic do ukrycia przecie nie mamy.

Racja.
Bracie Janie zgadza się Brat ze będzie jasność brat, czy mam zarządzać głosowanie
Mogą być jawne obrady.
A więc mamy konsensus. Chwała Bogu za to.

Czy któryś z Braci ma jeszcze jakieś swoje przemyślenia, co można by na Seymie omówić?
Z mojej strony to by było na tyle.
Dwa dni minęły, nikt z reszty Braci więcej spraw nie wniósł. Myślę więc, że congregatione można uznać za zakończone.
Czcigodny Bracie
Większa część członków zakonu jest szlachta w RON. Z tego powodu nie można im zakazać się wypisać, to ich prawo
Najważniejsze, aby wszystkie żądania RON były, zawarte W Konstytucji, nikt w Teorii niexbedzie zmieniał Statutu, pamiętacie ile na niego czekaliśmy
Stron: 1 2 3 4 5