Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Życie codzienne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Eee... no bez przesady. To niesmaczne - przypisywać duchownemu takie konotacje względem formacji nazistowskiej, nie mówiąc o imputacji rozstrzeliwania.
Esesmani w Rotrii? Odpływacie Eminencjo Smile
Eminencjo, 

Rozkazujemy wszystkim jednostkom opuścić Apostolskie Miasto, niech pod Pałacem Apostolskim stacjonuje tylko i wyłącznie Gwardia Honorowa. Wszystkie jednostki, które zajęły dzisiaj Apostolskie Miasto otrzymują rozkaz powrotu do swych macierzystych koszar, bo jak mówi Ewangelia - wszyscy, którzy za miecz chwytają od niego giną; tak też niedopuszczalne jest, aby w Stolicy Apostolskiej stacjonowały regularne wojska. Nie bronią, a modlitwą i pojednaniem zaprowadzimy pokój w Państwie Kościelnym; zaś do wszystkich Braci w kapłaństwie - niezależnie od stanu i pełnionej posługi - apelujemy o łączność modlitewną ze Stolicą Apostolską, której wyraz prosimy dać w tym wątku.
Oddzialy Gwardii Szwajcarskiej, nie pełniące straży przy Patriarche wróciły do koszar.
Rannymi zajęli się lekarze.
Problem w tym. Że Panzerkardinalkorps nie wypuściło ze swej lufy ani kuli. A są ranni. ._. To co, Gwardia Apostolska sama je sobie strzeliła, aby mieć jakiś rannych? Czy zranili się przy ucieczce? Wojska Kwirynalskie zostają w mieście i oblężają dalej Pałac Apostolski.
Kardynał von Salza padł ofiarą ostrej formy autosugestii...
[Obrazek: swissguard.jpg]

Przez noc i cały dzień krążą patrole Gwardii, które napotkały nielicznych turystów dookoła Bazyliki Św. Pawła i Pałacu Patriarchy
Gwardia informuje, ze Jego Świątobliwość cały czas przebywa w swoim Pałacu. Dookoła Pałacu i Bazyliki nie ma żadnych jednostek SS. Spacerują turyści.
Z powodu dziwnych wpisów niektórych kardynałów, turystów jest mniej.
Propaganda widzę trwa w najlepsze. Eminencja, tak jak kłamie, ze Ojciec Święty jest w Pałacu (a tak naprawdę jest w Dreamlandzie), tak kłamie, ze nie ma wojsk SS, skoro są.
Kto kłamie to się rozstrzygnie później, moi gwardziści nikogo nie napotkali. Pałac i bazylika jest czysta od oddziałów SS
Na pewno różnimy się tym, że ja nie blokuję wpisów na stronach gwardii, a Eminencja zablokował wpisy na stronie waszych "Ciekawostek"
Rozumiem, że to jest uczciwe podchodzenie do sprawy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7