Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Życie codzienne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Proszę sprawdzić sypialnię Patriarchy, może śpi. Proszę wołać, może odpowie. Tańczcie i śpiewajcie, może z okna wyjrzy. Zacznijcie się ciąć, może westchnie na Wasz ból (por. 1Krl 19). Może zadzwońcie do Dreamlandu, tam Wam się ukaże. Akurat dział Sekretariatu Stanu był zawsze zablokowany i mimo wielu prób nie wiem co się z nim dzieje, aby tam pisać (wie o tym i JŚ i Eminencja Hieronim).
Jaki Eminencja Cesare?  Rolleyes
Sam się zastanawiam... wszak Pius III przeszedł do v-wieczności.
(17.04.2020, 11:47:16)Pio Maria de Medici napisał(a): [ -> ]Proszę sprawdzić sypialnię Patriarchy, może śpi. Proszę wołać, może odpowie. Tańczcie i śpiewajcie, może z okna wyjrzy. Zacznijcie się ciąć, może westchnie na Wasz ból (por. 1Krl 19). Może zadzwońcie do Dreamlandu, tam Wam się ukaże. Akurat dział Sekretariatu Stanu był zawsze zablokowany i mimo wielu prób nie wiem co się z nim dzieje, aby tam pisać (wie o tym i JŚ i Eminencja Hieronim).

Czy Eminencja de Medici pamięta o swoim głównym obowiązku duchownego, a więc o odprawianiu Celebracji Świętych? Dawno Archiprezbitera Lateranie nie widzieliśmy przy ołtarzu...
A Ojciec Święty to nie miał być w Dreamlandzie? A, zapomniałem, robią tam protesty z powodu Waszej wizyty.
(17.04.2020, 11:59:43)Pio Maria de Medici napisał(a): [ -> ]A Ojciec Święty to nie miał być w Dreamlandzie? A, zapomniałem, robią tam protesty z powodu Waszej wizyty.

Na szczęście władze tego Państwa-Przyjaciela, stają na głowie, aby Głowa Kościoła był i czuł się bezpieczny. W przeciwieństwie do innych...
W ogóle cieszę się, że w końcu raczył Świątobliwość się odezwać do adwersarzy. Cenię to sobie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7