Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: TOTO Patriarcha - czerwiec 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Umiłowani Bracia i Siostry,

już jutro rozpoczyna się okres sede vacante. Za niedługo zostanie ogłoszone konklawe, którego zadaniem będzie wybór następcy Jego Świątobliwości Piusa Leona I. Zgodnie z tradycją rozpoczynam zabawę w TOTO Patriarcha. Wybieramy osobę, która Waszym zdaniem zostanie przyszłym Ojcem Świętym. Miłej zabawy!

PS Oczywiście uwzględniłem tylko Kardynałów Elektorów, pomijając dwóch seniorów.
Czy każdy już zagłosował?
Bardzo dziękuję, osobie która na mnie zablokowałaś, ale nie jestem godzien tej funkcji
(15.06.2019, 12:46:09)Andream.von.Salza napisał(a): [ -> ]Bardzo dziękuję, osobie która na mnie zablokowałaś,  ale nie jestem godzien tej funkcji

Wasza Eminencjo, to ocenią kardynałowie elektorzy. Smile
My tam tylko możemy przypatrywać się kominowi... Ewentualnie spalić jakiś kościół. Big Grin
No niewielka przewaga 1 głosu Wilhelma kardynała Orańskiego nad innymi kardynałami...
Atmosfera się nagrzewa. Choć... Jak znowu będą przedłużać konklawe to nie ręczę. za siebie.
Już jeden kościół Ekscelencja spalił. I odbudował coś w zamian?
Kościelne młyny wolno mielą. Pieniądze przekazałem, ale są takie upały, że robotnikom nie chce się pracować.
Bądźmy łagodni.
Stron: 1 2