Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: RADIO Rotria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 2UVAn.png]
Drodzy Rotryjczycy,
dzisiaj ród Orańskich-Nassau podejmuje się wprowadzenia kolejnej inicjatywy, jaką jest powstanie RADIO Rotria. Wkroczyliśmy w nową erę, a współpracujący z naszą familią naukowcy pracują nad nowymi wymysłami. Prezentujemy Wam najnowszy wynalazek, który wytworzono w Mediolanie - RADIO. Dzięki falom elektromagnetycznym istnieje możliwość, aby co jakiś czas przekazywać wiadomości, które odbierać będzie mógł każdy, kto posiada specjalny odbiornik. Pierwsza audycja pojawi się jeszcze dzisiaj. Całymi rodzinami zasiądźmy przy nowych radioaparatach i wysłuchajmy pierwszych informacji.
Wiwat Rotria! Wiwat ród Orańskich-Nassau!
Audycja informacyjna Radia Rotria
#1


- Kliknij, ażeby rozpocząć transmisję radiową -
Wasza Eminencjo,
Wasza Książęca Wysokość,
Czcigodni przedstawiciele rodu van Oranje-Nassau,

godnym największego zachwytu jest dzieło, którego się podjęliście. Gdy tylko doszła do nas wiadomość o tym nowatorskim wynalazku, natychmiast zleciliśmy sprowadzenie do Pałacu Apostolskiego odpowiedniego odbiornika, abyśmy mogli wraz z naszym dworem odsłuchać serwis informacyjny. Zdumiewa nas dziennikarski kunszt pracowników radia, jak również niezwykle klimatyczny sposób przygotowania audycji. Zapewniamy o pełni naszej aprobaty dla tej inicjatywy i błogosławimy na dalsze trudy jej realizacji.

Z apostolskim pozdrowieniem,
+Clemens PP. IV
Czcigodny Patriarcho;
Twoje słowa są dla nas szczególnym wyróżnieniem - nie podlega najmniejszej wątpliwości, że ród Orańskich będzie kontynuował to dzieło. Zadbaliśmy o to, by jakość i wykonanie tegoż dzieła była na najwyższym, możliwym w mikronacjach, poziomie realizatorskim oraz dziennikarskim.

Szczególne podziękowania należą się JE Wilhelmowi Orańskiemu, bez którego to dzieło by nie powstało.