Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Laudater Iesus Christus!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Laudater Iesus Christus!
Nazywam się Klemens Michał Czaczkowski i jestem alumnem Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Przybywam z pielgrzymką do Rotrii aby nawiedzić najważniejsze sanktuaria naszej wiary i pogłębić swą wiarę, a przy tym lepiej poznać Rotrię i Kościół Święty.
Witam serdecznie Smile
Witaj Bracie, cieszę się, że postanowiłeś odwiedzić Państwo Kościelne.
(26.06.2019, 16:29:26)Klemens Michał Czaczkowski napisał(a): [ -> ]Laudater Iesus Christus!
Nazywam się Klemens Michał Czaczkowski i jestem alumnem Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Przybywam z pielgrzymką do Rotrii aby nawiedzić najważniejsze sanktuaria naszej wiary i pogłębić swą wiarę, a przy tym lepiej poznać Rotrię i Kościół Święty.

Witaj drogi kleryku Klemensie;
cieszymy się z Twojej obecności w Rotrii.
Umiłowany Synu,

z radością witamy Cię na ziemiach Patrimonium Sancti Pauli! Jeszcze mocniej raduje nas, że z Bożą pomocą zdołałeś odkryć swe powołanie do służby kapłańskiej. Cieszymy się wielce, że wspólnota Kościoła wcale nie maleje, a zaskarbia sobie serca kolejnych sług, którzy postanawiają oddać się jej bez reszty. Pełni jesteśmy nadziei, że Twe powołanie pozwoli Ci trafić do Ołtarza, abyś jako prezbiter mocą Słów Pańskich spełniał największe Tajemnice. Niech wstawia się z Tobą Twój i nasz patron, św. Klemens. Życząc wszelkiego powodzenia, ślemy Tobie swe apostolskie błogosławieństwo.

Z pasterskim pozdrowieniem,
[Obrazek: 2UVzn.png]
Witam serdecznie
Witaj w Stolicy Apostolskiej! Smile Zachęcam do odwiedzenia siedzib Zakonu Niemieckiego, który w Rotrii rezyduje. Służę pomocą jeśli Waść zechce złożyć nam wizytę.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Witam serdecznie. Zawsze miło zobaczyć twarz krajanina w innym państwie.
Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy powitali mnie na tej świętej ziemi, a w szczególności Jego Świątobliwości i Jego Ekscelencji Michelangelo Piccolomini.

Niestety, przez najbliższy czas, aż do 14 VII włącznie, nie będę mógł być obecny ani w Rotrii, ani w Rzeczypospolitej.
Stron: 1 2