Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Witajcie Rotryjczycy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam was szanowni Rotryjczycy!

Nazywam się Antonio Embriaco i gdy około 2 tygodnie temu natknąłem się na Mikronacje, postanowiłem odnaleźć swoje miejsce w mikroświecie, po niedługich poszukiwaniach i szperaniu w micropedi odnalazłem Roitrię. Mam nadzieję że znajdę tutaj swoje miejsce w mikroświecie.
Witam serdecznie. Cieszę się że postanowił pan rozpocząć swoją przygodę właśnie w Rotrii. W razie pytań służę pomocą.
Witam, w razie problemów służę pomocą. Smile
(29.06.2019, 08:48:52)Antonio Embriaco napisał(a): [ -> ]Witam was szanowni Rotryjczycy!

Nazywam się Antonio Embriaco i gdy około 2 tygodnie temu natknąłem się na Mikronacje, postanowiłem odnaleźć swoje miejsce w mikroświecie, po niedługich poszukiwaniach i szperaniu w micropedi odnalazłem Roitrię. Mam nadzieję że znajdę tutaj swoje miejsce w mikroświecie.

Szczęść Boże;
witaj Antonio na ziemiach Rotrii. W razie pytań, służę pomocą.
Czyżby jakiś twój znajomy, bracie?
Witam serdecznie
Umiłowany Synu,

z niewysłowioną radością witamy Cię na ziemiach Patrimonium Sancti Pauli. Zapewniamy Cię, że skierowanie pierwszych mikronacyjnych kroków do Rotrii bylo dobrą decyzją. Wierzymy głęboko, że tu odnajdziesz swój dom i staniesz się trwałym członkiem naszej wspólnoty.
Opowiedz więcej o swoich planach - czy planujesz życie duchowne, a może świeckie? Czym się interesujesz? Wszyscy chcemy Cię poznać!
Z serca błogosławimy na początek drogi w mikronacjach i w Rotrii.

Z apostolskim pozdrowieniem,
[Obrazek: 2UVzn.png]
Dziękuję za tak miłe przyjęcie. A co do moich planów to skłaniam się ku drodze kapłańskiej, ale nie bardzo wiem gdzie zacząć.
(29.06.2019, 16:10:46)Antonio Embriaco napisał(a): [ -> ]Dziękuję za tak miłe przyjęcie. A co do moich planów to skłaniam się ku drodze kapłańskiej, ale nie bardzo wiem gdzie zacząć.

Najlepiej zacząć od wstąpienia do Seminarium. Na stronie głównej forum znajdzie Brat odpowiedni dział. Smile
Warto też rozważyć Towarzystwo Jezusowe, któremu ostatnio silnie doskwiera brak nowych powołań.
Stron: 1 2 3