Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Tułaczki kres?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kłaniam się, 

przybywam tu na zaproszenie mego drogiego przyjaciela. Od czasu podobnież słynnego na cały mikroświat zamachu w Suderlandzie, kiedy zostałem w drodze chytrze zaplanowanego puczu obalony przez garstkę zamachowców i wyrzucony wraz z najbliższymi przyjaciółmi i współpracownikami, tułam się w poszukiwaniu miłego duszy zajęcia. Mam nadzieję, że to tu być może znajdę swoją przystań, gdzie będę mógł choć na chwilę zacumować, odpocząć i poświęcić się lekkim pracom. Są tu takowe? Pozdrawiam i liczę, nie ukrywam, na miłe przyjęcie Smile
Jako Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej mam zaszczyt powitać Waszą Ekscelencję w Patrymonium Świętego Pawła Apostoła. Szczęść Boże! Czym konkretnie chciałby się Czcigodny u nas zająć? Być może służbą w Gwardii Apostolskiej, która od czasu do czasu ma mnóstwo pracy (szajka Franchettiego, walka z komunistami lub aktualnie trwający pożar i poszukiwania podpalaczy). W razie problemów proszę się zwrócić do mnie, postaram się w miarę możliwości pomóc.

Z wyrazami szacunku,
Witam w Patrymonium św. Pawła! Mam nadzieję, że zaaklimatyzuje się Pan w Rotrii i zostanie z nami na dłużej, być może nawet w roli duchownego Wink
Sia lodato Gesù Christo, Signor Dmowski. Dziękuję, że przyjąłeś moje zaproszenie. Czuj się jak u siebie w domu.
Witam serdecznie Ekscelencje w Rotrii
Szczęść Boże! Mieliśmy chyba okazję się poznać Wink Mam nadzieję, że w Rotrii będzie Wam miło. Jeśli myślicie o kapłaństwie to Towarzystwo Jezusowe zaprasza.