Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Utrzymanie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bracia,

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nadszedł okres, gdy trzeba zająć się zbiórką pieniędzy na utrzymanie forum i serwera Państwa Kościelnego. Przechodząc do rzeczy:

1) Serwer mamy opłacony do 4 marca 2020 r. Koszt abonamentu na 12 miesięcy wynosi 122,88 zł brutto.
2) Domena jest ważna do 23 lutego br. Jej koszt utrzymania jest w całym pakiecie abonamentowym, który opiewa się na wyżej wymienioną kwotę 122,88 zł brutto.

Otrzymałem już fakturę, na kwotę właśnie 122,88 zł brutto i tak jak obiecałem - połowę kwoty na pewno pokryję z własnych środków, czyli 61,44 zł. Oczywiście nie wymagam, aby uczestniczyć w zbiórce i jeśli nie będziecie wstanie wspomóc zbiórki to w pełni to zrozumiem i pokryję brakującą sumę z własnych pieniędzy, ale jeśli będzie ktoś z Was chętny dołożyć cegiełkę do tych 61,44 to proszę się zadeklarować w tym wątku.

Jeśli uda się uzbierać większą kwotę to zostanie ona zabezpieczona na przyszły okres abonamentowy lub wykorzystamy je np. do ulepszenia obecnego planu taryfowego. Decyzję podejmiemy wspólnie. W miarę możliwości proszę o deklarację kto i ile się dorzuci do tacy. Pozdrawiam! Smile

BTW: Ten wątek na przyszłość posłuży do informacji publicznej o naszej usłudze abonamentowej.
Chętnie dorzucę co najmniej 20 zł.
Jeśli ktoś z Braci jest chętny wesprzeć finansowo nasz skrawek ziemi w odmętach Internetu, czyli rotryjskie forum, to zapraszam do kontaktu na PW, gdzie podam szczegóły dotyczące wsparcia finansowego.
Zgłaszam się
Informujemy, że dokonaliśmy wpłaty abonamentu na utrzymanie domeny rotria.pl w kwocie 97,17. Braci, którzy chcieli wpłacić swoich kilka groszy, najmocniej przepraszamy, ale przez zabieganie realne nie było już na to czasu. Usługa została przedłużona na rok czasu.

W dalszym ciągu istnieje możliwość wpłaty pieniędzy na serwer - cena 122,88, więc tym razem zapraszamy wszystkich chętnych do zrzutki. Mamy czas do 4 marca br.
Opłaciliśmy abonament na utrzymanie serwera w kwocie 122,88 zł brutto, który został przedłużony do 4 marca 2021 roku. W związku z tym mamy zabezpieczone forum - a konkretnie serwer i domenę - na kolejny rok. Życzymy bezproblemowej obsługi i przyjemnego korzystania z naszych dóbr informatycznych.