Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: L'Osservatore Rotriano
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wasza Świątobliwość,
Wasze Eminencje, Ekscelencje,
Czcigodni Arystokraci, Szlachcice,
Wielebni i Dostojni,

dziś swą działalność zainaugurowała nowe rotryjskie czasopismo - L'Osservatore Rotriano - które będzie traktować o sytuacji za murami Apostolskiego Pałacu, tym co dzieje się w państwie i zagranicą. Chętnych do pisania artykułów serdecznie zapraszam, im więcej rąk, tym lepiej. Od dawna Rotria nie miała swego poczytnego periodyku, więc wraz z odrodzeniem się aktywności w naszym kraju takiego pisma zabraknąć nie może. Miłej lektury.

Pio Maria de Medici, 
założyciel L'Osservatore Rotriano
Ekscelencjo,

Wspaniała i niezwykle słuszna jest Wasza inicjatywa, którą szczerze pochwalamy. Wierzymy, że pismo będzie obiektywne, prowadzone profesjonalnie, zachowując przy tym standardy etyki dziennikarskiej, a w końcowym rozrachunku, że przyczyni się do promocji Patrymonium Świętego Pawła. Warto pomyśleć nad tym, Ekscelencjo-Redaktorze, aby w tagach umieścić jak najwięcej pojęć związanych z realnym Kościołem, a uściślając - z jego historią, tradycją, obyczajami, etc. etc. Być może w ten sposób zwiększy się zasięg pisma w wyszukiwarce Google i dzięki temu trafią na nas kolejne osoby. Co prawda nie jesteśmy informatykiem i nie znamy mechanizmu marketingu internetowego, ale mniej więcej tak ten system powinien działać.

Życzymy sukcesów na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Oznaką dobrej mikronacji jest między innymi posiadanie dobrej prasy. Życzę Ekscelencji powodzenia w tworzeniu tejże gazetki i jednocześnie oferuję swoją pomoc. Niech się niesie!
Moje gratulacje Smile
Ale Redaktór Naczelny powinien mieć x. Bonieckiego na profilowym.
Nowy numer poświęcony sekcie Wieniowitów już w sprzedaży.
Wybitne i niezwykle trafne studium przypadku  Big Grin
Połowicznie sami jesteśmy Leonem II.  Big Grin Czy to oznacza, że Bracia Wieniawici połowicznie uznają nas "legalnym Patriarchą"?

A tak całkiem poważnie. Bardzo smutne jest to, jak zakłamana rzeczywistość nas otacza. Można zrozumieć kłamstwo w relacjach prywatnych, można, ale jawne kłamstwo jakoby to Pius Leon I odebrał Drogiemu Surmie kapelusz (KLIK) to kompletna bzdura. Gdyby było mało tych absurdów, Surma został dobrowolnie pozbawiony purpury z powodu całkowitego oddania się sprawie surmeńskiej i odbudowie tego państwa. Żadnego celu politycznego w tym nie było, a nawet jeśli byłby - żadnych korzyści Ojciec Święty Sylwester z tego by nie miał.
Drodzy Bracia, kontaktowali się że mną wieniowici wysokiego szczebla, nalegając abym zasilił ich szeregi. Jednocześnie ichniejszy guru zagroził dalszymi zniesławieniami w przypadku odmowy. Ostrzegam wszystkich przed tymi sekciarzami...
https://losservatorerotriano.wordpress.c...bialenski/ - nowy artykuł ku radości gawiedzi.
Stron: 1 2