Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Informacja dot. Stowarzyszenia Świadków Wieniawy - zadania Zakonu Jezuitów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Drodzy Bracia!
Patriarcha Rotrii Pius Leon II opublikował brewe, dotyczące tworu, który się zwie Stowarzyszenie Świadków Wieniawy. Treść całego dokumentu można odnaleźć tutaj
Nasze zgromadzenie ma szczególną misję do spełnienia, a mianowicie:

Cytat:Nakazujemy Zakonowi Jezuitów informowanie Dworu Patriarszego o każdej aktywności Świadków Wieniawy, ze szczególnym naciskiem na informacje o planach wieniawitów, odnośnie Kościoła Rotryjskiego i Biskupa Rotrii.

W związku z tym usilnie proszę o czujność i mobilizację, abyśmy mężnie i odważnie stanęli w obronie naszego, Kościoła Rotryjskiego.

(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini,
Generał Zakonu
Czy zostanę wyrzucony z Kościoła, bo mam kontakt z Michalengiem Piccolomini?
A co wynika z dokumentu? Smile
Nie wiem...
Pytanie brzmi: czy Wielebny Ksiądz celowo i z intencją wykroczenia przeciwko zakazowi podejmuje dyskusje, prowokuje sytuacje celem rozmowy, etc. z osobami związanymi ze środowiskiem Świadków Wieniawy (czyt. Piccolominim)?
No nie.
To nie ma sprawy Big Grin
Coś jakoś nic nie słychać o ŚW? Czyżby sekciarze popełnili zbiorowe samobójstwo wzorem swojego guru?
A to już pytanie do Ojca Generała. Być może kierowani przez niego Bracia Jezuici są w posiadaniu jakiś konkretnych informacji na temat wieniawitów.
Jak dotąd nie otrzymałem żadnych wieści na ich temat
Stron: 1 2