Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Ahoj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześć wszystkim. Głupio wyszło że się nie przywitałem choć jestem od wczoraj. Nazywam się Janusz (Adam) Zabieraj i pochodze z Vernoni. Vernonia to nietypowa mikronacja którą tworze wraz z kolegami. Jest nietypowa, bo nie mamy terytorium ani forum. Vernonią jesteśmy sami. i dodatkowo cechą Vernoni jest to że wszyscy jej mieszkańcy muszą przybrać imię Janusz a kobiety Bożena. Kobiet niestety na razie nie mamy w Vernoni. Czyli Janusz nie jest moim imieniem a tytułem. Troche to skomplikowane. No i w Vernoni rozmawiamy po czesku albo słowacku. Znaczy nie umiemy z kolegami tych języków ale bawimy się tłumaczem Google. Języki te są śmieszne a pomysł na Vernonię wpadł nam podczas wycieczki do Czech jak popiliśmy piwa. No i teraz koledzy wysłali mnie do Rotrii abym został księdzem i ich ewangelizował xd w każdym razie jestem z wami i pozdrawiam wszystkich. Słyszałem że trzeba mieć gadugadu to sobie ściągne. od czasów podstawowki z tego nie korzystałem

Ahoj všichni. Hloupý se ukázalo, že jsem neřekl ahoj, i když jsem byl od včerejška. Jmenuji se Janusz (Adam) Vezmi mě a já pocházím z Vernoni. Vernonia je neobvyklá mikronace, kterou vytvářím se svými přáteli. Je to neobvyklé, protože nemáme území ani fórum. Jsme Vernonie. a další rys Vernoni je to všichni jeho obyvatelé musí vzít jméno Janusz a ženy Bożena. Bohužel ve Vernoni ještě nemáme ženy. Janusz tedy není moje jméno, ale název. Je to trochu komplikované. A ve Vernoni mluvíme česky nebo slovensky. Myslím, že nemůžeme mluvit těmito jazyky s našimi přáteli, ale hrajeme s překladačem Google. Tyto jazyky jsou vtipné a nápad pro Vernonii k nám přišel během cesty do České republiky když jsme pili pivo. A teď mě moji přátelé poslali do Rotrii, abych se stal knězem a evangelizoval je xd v každém případě jsem s vámi a zdravím všechny. Slyšel jsem, že musíte mít gadugadu ke stažení. Nepoužíval jsem to od základní školy
Witamy serdecznie. Jak mówią Czesi bez dostępu do morza: Ahoj!
Witam!
Witamy. Ciekawa - nowatorska wręcz - formą działalności w mikronacjach.
Chválil se Ježíš Kristus!
Dobry. Życzę miłej zabawy w mikronacjach Wink
Dzieki za powitanie ze strony papieża i innych biskupów. No tak taką formę zabawy przyjeliśmy i nie wiem. Może kiedyś zmienimy założymy forum albo przejmiemy jakieś terytorium niczyje. Tak wogóle to o mikronacjach dowiedział się kolega od swojego dziecka, które pisało wypracowanie do szkoły na ten temat. Opowiedział nam przy piwku i tak wyszlo. A teraz chcialbym zapytac kiedy sie rozpoczyna i ile trwa szkolenie na księdza. zapisalem sie wczoraj na nie. Co mam dalej robić?
(04.03.2020, 10:44:39)Janusz Zabieraj napisał(a): [ -> ]Dzieki za powitanie ze strony papieża i innych biskupów. No tak taką formę zabawy przyjeliśmy i nie wiem. Może kiedyś zmienimy założymy forum albo przejmiemy jakieś terytorium niczyje. Tak wogóle to o mikronacjach dowiedział się kolega od swojego dziecka, które pisało wypracowanie do szkoły na ten temat. Opowiedział nam przy piwku i tak wyszlo. A teraz chcialbym zapytac kiedy sie rozpoczyna i ile trwa szkolenie na księdza. zapisalem sie wczoraj na nie. Co mam dalej robić?

To już indywidualnie ustalicie z x. kardynałem Aureliuszem de Medici y Zeppem, który jest Rektorem Seminarium Duchownego i odpowiada za formację kapłańską.
słuchajcie nie wyszlo z tą Vernonią bo ja chciałem jednak założyć forum, koledzy nie i w sumie chyba pożucimy pomysł. Oni też prace taką mają że ciągle mało czasu i w sumie to szkoda że się nie udalo Sad
No to, Najwielebniejszy, prosimy zostać u nas. U nas ręce do pracy zawsze są potrzebne Smile
Stron: 1 2 3