Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Jestem Dominik de Roche, przybyłem do Rotrii tydzień temu. Pochodzę z Rzeczypospolitej obojga Narodów. Postanowiłem zostać zakonnikiem w zakonie Jezuitów. W realnym życiu jestem ministrantem, lektorem. Motywuje swoją chęć dołączenia do zakonu, chęcią rozbudowy, odnowy Rotrii np. poprzez swoje dialogi, wydarzenia, opisy, aktywność. Chce aby Rotria i przy tym społeczność rotryjska na ziemiach RONu nie umarła lecz od nowa odżyła. Zawsze dołączenie do jakiejś organizacji, społeczności, struktury wiąże się z aktywnością w niej oraz z ponownym jej "odrodzeniem". Dzisiejsze mikronacje potrzebują nowych użytkowników, mieszkańców bo zaczynają odpływać, zasypiać. Coraz częściej mikronacje umierają, przestają istnieć. To co dzieje się teraz  nie jest tak jak dwa, pięć, czy 10 lat temu. Każdy internauta w każdej mikronacje jest mile widziany. Myślę że ja również, dlatego witam wszystkich serdecznie jeszcze raz.
Witamy Cię Bracie w Patrymonium Świętego Pawła. Jako Głowa tej wspólnoty zapewniamy Cię, że z każdym problemem, zapytaniem lub pomysłem masz prawo (i obowiązek Wink ) zgłosić się do nas. W miarę naszych możliwości - takie wsparcie uzyskasz. Tymczasem - takiego mieszkańca nam trzeba, pełnego zapału i optymizmu. Życzymy miłego pobity, zachęcamy również do podjęcia nauki na Uniwersytecie Rotryjskim, jednej z najstarszych uczelni Mikroświata. Również zachęcamy do lektury wykładów umieszczonych tamże. Zwłaszcza na Wydziale Historycznym, pozyskasz w ten sposób ogromną wiedzę o Państwie Kościelnym oraz o Kościele Rotryjskim.
(23.04.2020, 21:48:54)Pius Leon II napisał(a): [ -> ]Witamy Cię Bracie w Patrymonium Świętego Pawła. Jako Głowa tej wspólnoty zapewniamy Cię, że z każdym problemem, zapytaniem lub pomysłem masz prawo (i obowiązek Wink ) zgłosić się do nas. W miarę naszych możliwości - takie wsparcie uzyskasz. Tymczasem - takiego mieszkańca nam trzeba, pełnego zapału i optymizmu. Życzymy miłego pobity, zachęcamy również do podjęcia nauki na Uniwersytecie Rotryjskim, jednej z najstarszych uczelni Mikroświata. Również zachęcamy do lektury wykładów umieszczonych tamże. Zwłaszcza na Wydziale Historycznym, pozyskasz w ten sposób ogromną wiedzę o Państwie Kościelnym oraz o Kościele Rotryjskim.

Bardzo dziękuję za tak ciepłe powitanie. Na pewno skorzystam z tej oferty.
Witaj Dominiku.
Szczęść Boże.
Witam, cieszę się, że w końcu zawitaliście na forum rotryjskie po usilnym poszukiwaniu seminarium w RON. Życzę powodzenia!