Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Wnioski o przyjęcie do Zakonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Czcigodny Ojcze Generale,

Zgłaszam swój sprzeciw wobec przyjęcia br. Castiglioniego w szeregi naszego Towarzystwa.
Drogi Bracie, wypełniam tylko wolę Jego Świątobliwości.
Cytat:
[Obrazek: 22eEz.png]

Czcigodni Bracia,

Sprzeciw naszego Brata Tommasa odrzucam, powołując się na decyzję Jego Świątobliwości oraz na Bullę Misericordia z dnia dzisiejszego.
Bracie Severino, wpierw proszę wypełnić oficjalny formularz, bym mógł podjąć decyzję.

/-/ Willem Johannes van Oranje-Nassau SJ
Generał Zakonu
Cytat:Imię i nazwisko: Severino Castiglioni-Faradobus
Miejsce zamieszkania: Apostolskie Miasto Rotria
Pełnione funkcje: brak
Obywatelstwa: bialeńskie.

PodpisSad-) Severino Castiglioni-Faradobus
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba. Proszę o kontakt ze mną via priv lub GG (53381222)

Generał Zakonu
Cytat:Imię i nazwisko: Felipe Miguel de Guzmán
Miejsce zamieszkania: Apostolskie Miasto Rotria
Pełnione funkcje: brak
Obywatelstwa: skarlandzkie.

Podpis:(-) Felipe Miguel de Guzmán
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba. Proszę o kontakt ze mną via priv lub GG (53381222)

Generał Zakonu
Imię i nazwisko: Daniel Krak
 Miejsce zamieszkania: Warszawa
 Pełnione funkcje: Herold Wielki koronny i litewski
 Obywatelstwa: Sarmackie, Rzeczpospolitej Obojga Narodów
 Podpis: Daniel hr. Krak
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba. Proszę o kontakt ze mną via priv.

Generalis Ordinis
W związku ze złożonym przeze mnie wnioskiem o założenie nowego zakonu, proszę o zgodę na opuszczenie Towarzystwa Jezusowego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8