Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Wnioski o przyjęcie do Zakonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Imię i nazwisko: Nicolas Dreder
Miejsce zamieszkania: Państwo Kościelne Rotria
Pełnione funkcje: obecnie brak
Obywatelstwa: rotryjskie

(-) Nicolas Dreder
Cytat:
[Obrazek: 22eEz.png]

Czcigodny Bracie Nicolas Dreder,

Twój wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić  Wielebny ks. Michelangelo Piccolomini. Proszę o kontakt via priv zarówno ze mną, jak i z Twoim opiekunem. 

(-) Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep SJ
Generalis
Przewielebny Generale Zakonu Jezuitów!

Chciałbym przedłożyć jego eminencji moją kandydaturę na nowicjusza w prześwietnym zakonie Jezuitów. Prośbą swą motywuje odczuciem powołania przez Pana, które odkryłem gdym został przyjęty przez braci Jezuitów w okresie mej tułaczki. Przykład ich rozpalił mnie ku pracy na cześć i chwałę Boga i Rotri.

Cytat:Imię i nazwisko: Giuseppe von Ausfarth
Miejsce zamieszkania: Rotria
Pełnione funkcje: -
Obywatelstwa: Rotryjskie

Podpis:
(-) Giuseppe von Ausfarth

(-) Giuseppe von Ausfarth
Cytat:

Czcigodny Bracie Giuseppe von Ausfarth,

Niezmiernie mnie raduje, że odkryłeś swoje powołanie! Twój wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić  moja osoba. Proszę o kontakt via priv, w celu ustalenia przebiegu nowicjatu. 

Generalis
Bogu niech będą dzięki!
Czcigodni Ojcowie na czele z JE ks. biskupem de Medicu y Zep!

Składam na ręce Waszej Ekscelencji swoje podanie o przystąpienie do Towarzystwa Jezusowego:

Imię i nazwisko: Paulus Buddus
Miejsce zamieszkania: Księstwo Sarmacji/Królestwo Baridasu
Pełnione funkcje: pod tym linkiem
Obywatelstwa: Sarmackie

Podpis swój składam poniżej i obiecuję przestrzegać wszelkich praw i obowiązków wynikających z przystąpieniem do Towarzystwa Jezusowego
Cytat:

Czcigodny Bracie Paulusie Buddus,

Niezmiernie mnie raduje, że odkryłeś swoje powołanie! Twój wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba. Proszę o kontakt via priv, w celu ustalenia przebiegu nowicjatu. 

Generalis
Cytat:Imię i nazwisko: Michelangelo Piccolomini
Miejsce zamieszkania: Rotria
Pełnione funkcje: brak
Obywatelstwa: sarmackie i bialeńskie, nie pamiętam czy ich się zrzekłem

Podpis: Michelangelo Piccolomini

Pod wpływem rozmowy z Ojcem Generałem postanowiłem powrócić do Towarzystwa i oddać się pokucie za grzech apostazji. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, po raz siedemdziesiąty siódmy. 

Pozwalam dołączyć do grupy prezbiterów na forum, ponieważ stanu tego nie straciłem w myśl przepisów Kodeksu Prawa Kanonicznego.

Cytat: Kan. 41 – Duchowny traci swój stan:
Cytat:    1° przez wyrok sądów;
    2° przez karę wydalenia nałożoną zgodnie z przepisami prawa;
    3° przez decyzję Patriarchy;
    4° przez rezygnację lub samowykluczenie spowodowane złamaniem niniejszego prawa potwierdzone decyzją Patriarchy.

Patriarcha nigdy nie potwierdził mojej rezygnacji.

Cytat:

Czcigodny Bracie Piccolomini,

Mater Eccleasia jest wyrozumiałą i kochająca Matką. Potrafi dużo zrozumieć i wybaczyć. Potrafi również kochać, tych, którzy odwracają się od Niej, a w chwilach trudnych przytulić ich zagubione serca do siebie. Niech ostatnie tygodnie będą rekolekcjami życia, niech przypominają o tej miłości.

Ja w imieniu nieobecnego Ojca Generała oraz wszystkich Braci witam Ciebie wśród Nas. Jakie rodzaje pokuty będą nadane, nie mam pojęcia. Wiem, natomiast, że powrót do Rodziny zawsze cieszy.

łączę się w braterskiej przyjaźni, życzę radości ducha,
Witamy Brata ponownie we wspólnocie Towarzystwa Jezusowego! Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8