Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Wnioski o przyjęcie do Zakonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Cytat:Imię i nazwisko:
Miejsce zamieszkania:
Pełnione funkcje:
Obywatelstwa:

Podpis:

Wniosek zostanie rozpatrzony przez Generała Zakonu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, wówczas stajesz się Nowicjuszem.
Cytat:Imię i nazwisko: Severino kardynał Castiglioni
Miejsce zamieszkania: Wienisławowo/Miasto Parma/Księstwo Warmińskie
Pełnione funkcje: Kamerling Świętego Kościoła Rotryjskiego; Prymas RON i RB; Sędzia Ludowy RB
Obywatelstwa: bialeńskie, rotryjskie

PodpisSad-) Severino kardynał Castiglioni
Cytat:
[Obrazek: 22eEz.png]

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba.

/-/ Willem Johannes van Oranje-Nassau SJ
Generał Zakonu
Cytat:Imię i nazwisko: Albert Wilhelm Fryderyk van Oranje-Nassau
Miejsce zamieszkania: Mediolan
Pełnione funkcje: Skarbnik Apostolski, Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego, Książę Mediolanu, Gonfaloniere Wojsk Patriarszych
Obywatelstwa: rotyjskie, skarlandzkie

Podpis: A.W. van Oranje-Nassau
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba.

Generał Zakonu
Cytat:Imię i nazwisko: Severino Castiglioni-Faradobus
Miejsce zamieszkania: Wienisławowo/Miasto Parma
Pełnione funkcje: Sędzia Ludowy RB
Obywatelstwa: bialeńskie

Proszę o przyjęcie do zakonu. W ramach pokuty, która objawiła mi się w czasie kontemplacji postanowiłem ponownie wrócić do Towarzystwa i wspomóc Kościół. Zgodnie z kanonem 43 proszę Jego Świątobliwość o wyrażenie zgody na powrót do stanu duchownego jako Jezuity-prezbitera.

PodpisSad-) Severino Castiglioni-Faradobus
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Generał Zakonu
Imię i nazwisko: Tommaso Mancini
Miejsce zamieszkania: Apostolskie Miasto Rotria/Almera/Walencja
Pełnione funkcje: ambasador KS w Skarlandzie
Obywatelstwa: rotryjskie, sarmackie

Podpis: (-) Tommaso Mancini
Cytat:

Czcigodny Bracie,

Wniosek rozpatruję pozytywnie i tym samym włączam Cię w poczet Nowicjuszy Towarzystwa. Jako wyraz przynależności do naszego Zakonu, po swoim nazwisku dodaj skrót SJ. Przez okres nowicjatu będzie Cię prowadzić moja osoba. Proszę o kontakt ze mną via priv lub GG (53381222)

Generał Zakonu
Proszę o ponowne przyjęcie mnie-prezbitera w szeregi Towarzystwa Jezusowego, abym zgodnie z wolą Jego Świątobliwości mógł odbyć w murach klasztoru pokutę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8