Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Prośba o ponowne przyjęcie na łono Kościoła Rotryjskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wasza Świątobliwość,

Wyrażam wielkie ubolewanie nad ruiną, która ogarnęła Kościół Rotryjski. Wbrew temu co się wydarzyło i wbrew temu jak nasze relacje na przestrzeni lat wyglądały chciałbym wrócić po raz ostatni i jeszcze raz spróbować pomóc przy odbudowie Matki Kościoła. Mam nadzieje, że zostanę przyjęty jako Syn Marnotrawny.

Jednocześnie swym imieniem i nazwiskiem zaręczam o zerwaniu ze skutkiem natychmiastowym wszystkich kontaktów z innymi kościołami, a w szczególności z kościołem awiniońskim, bo o to Wam wszystkim będzie zapewne chodzić.                   

Chcę pomóc, bo zepsuć i tak już nic nie dam rady zepsuć Wink

Peace!

/-/ Nicolas Stéphane de Dreder
Skoro nikt nie zdecydował się, by Brata powitać, pozwolę sobie dokonać tego jako pierwszy.

Witam Cię Bracie w Stolicy Apostolskiej.
Niczego bardziej chyba Rotria teraz nie potrzebuje, aniżeli odbudowy i murarzy, którzy dołożą swoje cegiełki. Witaj zatem raz jeszcze Smile
Trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się.
(22.05.2016, 13:12:32)Ksawery van Berden link napisał(a): [ -> ]Skoro nikt nie zdecydował się, by Brata powitać, pozwolę sobie dokonać tego jako pierwszy.

Może za mną nie przepadają? Tongue

A tak na poważnie - również witaj Bracie Wink

(22.05.2016, 16:49:17)Severino Castiglioni link napisał(a): [ -> ]Trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się.

Nie odnalazłem się, a byłem w hibernacji Wink Miałem możliwość powrotu za pontyfikatu poprzedniego Patriarchy - wybaczcie, że nie pamiętam imienia - lecz wtedy nie było to dla mnie fizycznie możliwe. Teraz mam troszkę więcej wolnego czasu, więc postaram się być aktywny i wnieść do Rotrii coś świeżego Smile

Co do Soboru - obrady zostały wstrzymane celowo czy po prostu wyczerpały się pomysły?
(22.05.2016, 21:49:28)Nicolas Stéphane de Dreder link napisał(a): [ -> ]Co do Soboru - obrady zostały wstrzymane celowo czy po prostu wyczerpały się pomysły?

Zapewne wszystkie aspekty (albo większość), które chciano poruszyć - poruszono Wink
Drogi Bracie,

cieszymy się, że wróciłeś na łono Kościoła Rotryjskiego, aby wspierać Złoty Tron w walce o przyszłość Świętej Wiary. Przyjmujemy Ciebie w poczet Kościoła na razie w randze prezbitera. Odpowiednie akta pojawią się wieczorem.