Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Synod Sieneński
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Wojaka prywatne rekrutowane w RON winny być stosowane jedynie w nadzwyczajnych przypadkach. Chyba, że rozważymy kwestie wojsk najemnych za które trzeba będzie płacić, ale to już odrębny temat. 
Tak jak powiedział Jego Świątobliwość, wojska zaciężne to ostateczność
Proponuję, aby osoba rekrutująca wojska zaciężne, będzie brała za nie odpowiedzialność
Osoby rekrutujące wojska powinny być osobiście wyznaczane przez Patriarchę - musi mieć do nich zaufanie   
A co z Gwardią Apostolską? To była liczna służba
Jaką siłę tworzy Gwardia Apostolska ?
Jak jest zorganizowana ?

Na to pytanie, Czcigodny Wielki Mistrzu, musi odpowiedzieć Jego Wielkoksiążeca i Katolicka Mość Karol II Wawrzyniec biskup de Medici i Zep, Wielki Książę Toskanii, Książę Florencji, Palestriny i Ferrary, Książę Urbino, Murcji i Móstoles, Król-Męczennik Imperium Skarlandu, Gonfalonier Wojsk Patriarszych, Prymas Brodrii i Bialenii, wielki taktyk i dowódca Gwardii Apostolskiej.
Trzeba więc poczekać na dane

Wiemy jakie będziemy mieli obowiązki,
ale jakie będziemy mieli możliwości je realizować
Przepraszam że tak długo się nie odzywałem, już naprawiam swoje zaniedbanie.

Zgadzam się, żeby niektóre wojska zakonne stacjonowały w Rotrii, proponuję by Krzyżacy kwaterowali w dobrach Jezuitów (postaram się wybudować w końcu zamek). Jednakże mam pewne wątpliwości co do tego, żeby wojska zakonne podlegały Patriarsze tylko, i wyłącznie.
Zgadzam się, z Wielkim Mistrzem Zakonu Krzyżackiego, że wojska każdego zakonu powinny mieć swoją siedzibę. Gratuluję załatwienia sobie miejsca w Zakonie Jezuitów.
Zakon Kawalerów Mieczowych pobuduję sobie zamek oddzielnie.
Kwestią niewyjaśnioną jest czy Pałac Patriarchy ma być umocnionym zamkiem, w którym mają stacjonować oddziały zakonne
Ja mogę swój zaoferować na kwaterę.
Czcigodny Bracie Jacku
Na początek bardzo chętnie, bo nie wiem czy wszystkie oddziały będą w stanie się w zamku pomieścić.
Ale na Brata propozycję musi się zgodzić Wielki Mistrz Stanisław von Tauer
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11