Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Synod Sieneński
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dlaczego? To mój prywatny zamek.
Czcigodny Bracie Jacku
Wiem, że to Brata prywatny zamek i jeszcze raz dziękuję.
Jesteś Bratem - Rycerzem Zakonu Krzyżackiego i jeżeli Brat chce współpracować z innym Zakonem rycerskim wydaje mi się, że powinien mieć Brat zgodę swojego Wielkiego Mistrza.
Ja sam bym czuł się nieswoje, gdybyśmy coś zrobili bez wiedzy W.M. Zakonu Krzyżackiego
Rozumiem.
Co do siedziby krzyżackiej w naszym zakonie, to przypominam, że stworzyłem nawet odpowiedni dział, a ziemie czekają już na budowę potężnej twierdzy Wink
Bracie Andreamie, nie bądźmy aż tak drobiazgowi. Wielki Szpitalnik może bez mojego pozwolenia oddawać innym do użytku swe prywatne włości. Co innego, gdyby nie były prywatne.
Wielmożne Eminencje
Bardzo dziękuję za ziemię na budowę zamku, ale najpierw muszą dostać zgodę na budowę od Patriarchy.
Czcigodny Bracie Stanisławie, dla mnie to nie drobiazgi, tylko lojalność do Ciebie, tak kiedyś ustaliliśmy.
Ale bardzo dziękuję za zaufanie.
Wszystko teraz blokuje decyzja co z Pałacem Jego Świątobliwości
Proszę tylko zauważyć, że nic nie dadzą wielkie wojska, silne umocnienia jak Patriarcha będzie pod opieką inną niż zakonów rycerskich
Pałac Patriarszy nie musi być twierdzą. Pełni rolę rezydencji Ojca Świętego i niech tak zostanie. W odległości kilkudziesięciu metrów od nowego Pałacu Apostolskiego na wzgórzu Welia znajduje się zamek św. Anioła, który może służyć jako garnizon dla oddziałów zakonnych. Tym bardziej, iż istnieją podziemne korytarze, łączące obie budowle.

Jako doświadczony wojskowy nie chciałbym i nie życzę Ojcu Świętemu mieszkania w koszarach. Dlatego też niech pałac pozostanie pałacem.
Racja.
Dobrze, ale oddziały zakonne będą pełnić wartę w Pałacu Patriarchy
Kto w tej chwili używał Zamku Św. Michała ?
Umiłowani Bracia.

Wiele zostało powiedziane, jesteśmy zadowoleni z zaangażowania Braci Zakonnych oraz reszty Duchowieństwa. Skoro omówione kluczowe sprawy tyczące się roli Zakonów Rycerskich w  obronności Państwa Kościelnego należy ustalić w jakiej części i przy jakiej granicy stacjonować będą odziały zakonów. Poniżej przedstawiam mapkę oraz proszę Wielkich Mistrzów by wybrali lokalizację gdzie wzniesione będą twierdze ufundowane z skarbca patriarszego. Prosimy również by Zakony zdecydowały w jakiej liczbie będą stacjonujące wojska zakonne oraz o ich specyfikację [Obrazek: FdMhwhP.png]

Pragniemy przypomnieć, iż ziemie Księstwa Urbino nie są zależne od Państwa Kościelnego i są podległe Królestwu Skarlandu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11