Państwo Kościelne Rotria

Pełna wersja: Pałac Faradobusów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Pałac Faradobusów

Pałac Faradobusów w Chianciano Terme jest jedną z licznych rezydencji królewskiej dynastii hirschberskiej. Pełni funkcję siedziby króla Ametysta jako barona tych ziem. Znajduje się w pobliżu położonego na wzgórzu miasteczka Chianciano Terme. Pałac powstał pod koniec osiemnastego wieku. Wybudowano go w stylu uchodzącym za klasycystyczny. Na parterze znajduje się kilka reprezentacyjnych pomieszczeń, ale budowla jest bardziej miejscem wypoczynku, a nie centrum życia politycznego. Otacza ją też nie taki znowu mały park.

[Obrazek: 1704280038.jpg]
Widzę, że ten pałac trochę się zapuścił i trzeba go porządnie wysprzątać. To chyba dobra okazja do przebudowy.
Jak robotnicy potrzebują to mogę dać baronowi Opium.
Religię jakąś to oni chyba mają.
W ramach radości z wyboru nowego przywódcy Rotrii postanowiłem powiesić w pałacu wizerunek Ojca Świętego Jana I.

[Obrazek: comment_udrlGttBEvyq9DsF86EsoE2IGbDIx4qq.jpg]
Z uwagi na moją nominację na ambasadora Bialenii w Rotrii pałac stał się rezydencją ambasadorską. W związku z tym, że będę przebywał głównie tutaj pracownicy misji przenieśli tu archiwum.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSrz1dyhffmcPLwumEhYYN...xx0hSbpA&s]
Ale że Bolek?
I Bolek, i Czesiek i Antek.