Państwo Kościelne Rotria
Nieobecności - Wersja do druku

+- Państwo Kościelne Rotria (http://forum.rotria.pl)
+-- Dział: ŻYCIE CODZIENNE (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Dział: Piazza Navona (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=500)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: Nieobecności - Adalbertus Pronobis - 09.04.2020

Ja natomiast będę obecny, ale biernie. Bardziej czynnie będę się udzielał w Bizancjum i Sarmacji.

RE: Nieobecności - Mikołaj Dreder - 09.04.2020

Nasza obecność pozostanie raczej niezmienna. Możliwe, że w miarę wolnego czasu i w skutek paru innych czynników, pojawią się kolejne celebry Triduum. Mamy przynajmniej taką nadzieję.

RE: Nieobecności - Jan II - 09.05.2020

Drodzy Bracia!
Z powodu większości wiadomego, zmuszony jestem mocno ograniczyć swoją aktywność w Rotrii. Widać to zresztą od dawna. Przepraszam za brak obecności zarówno tu, jak i na komunikatorach. 
Wszelkie sprawy kierujcie do mnie przez GG lub forum. 
Oczywiście nie oznacza to całkowitego zawieszenia aktywności, ani tym bardziej odejścia. Będę się pojawiał (postaram się codziennie), ale niekoniecznie będę rzucał się w oczy Wink
Nieobecność potrwa do ok. połowy czerwca, potem, na co liczę, wstąpi we mnie potrojona siła Big Grin
Oczywiście wszelkie obowiązki kamerlinga będę wypełniał, więc proszę nie obawiać się np. opóźnienia z ogłoszeniem sede vacante, gdy przyjdzie na to pora.
Gdybym z powodu nieobecności nie odpowiedział na czyjeś wiadomości, proszę się przypomnieć.

RE: Nieobecności - Pio Maria de Medici - 09.05.2020

Trzymamy kciuki Eminencjo, niestety obecna sytuacja realowa nie sprzyja rozwojowi. Smile

RE: Nieobecności - Mikołaj Dreder - 09.05.2020

(09.05.2020, 19:16:21)Pio Maria de Medici napisał(a): Trzymamy kciuki Eminencjo, niestety obecna sytuacja realowa nie sprzyja rozwojowi. Smile

Wydawać by się mogło, że wszystko wraca ku normalności. Oby spadkowa tendencja nowych zachorowań i zgonów, której byliśmy świadkami dzisiaj, utrzymała się w najbliższym czasie. Zaś Eminencji Aurelio życzymy wszystkiego dobrego, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia podczas egzaminu dojrzałości oraz w trakcie rekrutacji na wymarzone studia. Zasługi kardynała de Medici y Zep, dla naszej rotryjskiej społeczności są tak ogromne, że w pełni akceptujemy urlop Czcigodnego Kardynała i liczymy, że po wszystkim ponownie da mam Eminencja wiele nowych i ciekawych inicjatyw.

RE: Nieobecności - Andream.von.Salza - 10.05.2020

Czekamy na Eminencję

RE: Nieobecności - Stanisław Dmowski - 11.05.2020

Oby wszystkie sprawy poszły po Waszej myśli i mógł się Eminencja znów cieszyć powrotem tutaj :)

RE: Nieobecności - Taddeo Piccolomini - 11.05.2020

Napisałem, że nie będę miał czasu, ale mam tą chwilkę. Bez owijania - nie mam czasu, bym czuł się spełniony w realu muszę teraz skupić się na pracy i nie będę miał wolnego czasu. Zrzekam się wszystkiego co nakłada na mnie obowiązki, to co mogę niech czeka na mój powrót.

Chciałbym jeszcze podziękować Waszej Świątobliwości za wszystko. Do zobaczenia.

RE: Nieobecności - Jan II - 14.05.2020

Dziękuję Waszej Świątobliwości i wszystkim Braciom za dobre słowo!
Waszej Ekscelencji życzę udanego wypoczynku i oczekuję powrotu, jednocześnie nie mogąc doczekać się własnego Smile

RE: Nieobecności - Andrew von Habsburg - 23.05.2020

Informuję, że mój brat kardynał von Salza jest w szpitalu (real)