Państwo Kościelne Rotria
Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wersja do druku

+- Państwo Kościelne Rotria (http://forum.rotria.pl)
+-- Dział: ŻYCIE CODZIENNE (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Dział: Piazza Navona (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Wnioski techniczne - modernizacja forum (/showthread.php?tid=620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Aurelio de Medici y Zep - 03.02.2018

Mi też zniknął awatar, ale wstawiłem go na nowo. Też myślę, że to wina problemów. Waszej Eminencji jeszcze raz trzeba podziękować za starania i poświęcony czas Smile

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wilhelm Orański - 04.02.2018

Z tego co zauważyłem, to jeśli się da, trzeba przywrócić jeszcze ikony działów i medale Wink

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Maurycy Orański - 04.02.2018

Dostałem wiadomość. że otrzymałem donację, a moje konto nadal jest puste. Co się stało?

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Albert Orański - 04.02.2018

Testuję system bankowy wgrany na forum. Niestety coś nie działa, bo przy przesyłaniu pieniędzy, kwota przesyłana nie jest zabierana z konta darczyńcy. Tzn. jeśli Pan A wysyła do Pana B 500 Lirów, to Pan B ma na koncie 500 Lirów więcej, a Pan A zamiast mieć 500 mniej, to ma tyle samo. Jeśli uda się ten problem naprawić, to będziemy mieli bank na forum, jeśli nie, to pozostaniemy przy dotychczasowym rozwiązaniu.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Marcin von Biberstein - 04.02.2018

Wasza Świętobliwość, miałem kilkukrotnie do czynienia z instalacją podobnych skryptów na forum PHPBB3. Gdybym mógł w czymś pomóc, polecam się via PW.

Tym problemem zajmuje się aktualnie Jego Eminencja Orjon von Thorn-Surma. Z pewnością zwróci się on do Brata, gdy będzie potrzebował pomocy.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Szymon Uchastok - 04.02.2018

(04.02.2018, 16:56:36)Pius VI napisał(a): Testuję system bankowy wgrany na forum. Niestety coś nie działa, bo przy przesyłaniu pieniędzy, kwota przesyłana nie jest zabierana z konta darczyńcy. Tzn. jeśli Pan A wysyła do Pana B 500 Lirów, to Pan B ma na koncie 500 Lirów więcej, a Pan A zamiast mieć 500 mniej, to ma tyle samo. Jeśli uda się ten problem naprawić, to będziemy mieli bank na forum, jeśli nie, to pozostaniemy przy dotychczasowym rozwiązaniu.

Wasza Świętobliwość, ostatnio stworzyłem forum na silniku MyBB z bankiem w systemie NewPoints i działa bez zastrzeżeń. Jeśli Wasza Świętobliwość chcę mógłbym trochę poszperać w rotryjskich FTP, naprawić błąd i przetłumaczyć plugin.

Takie propozycje należy składać do Eminencji Orjona von Thorn-Surmy, który zajmuje się administracją i wszelkimi technikaliami, które mnie niewiele mówią Wink

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Andream.von.Salza - 05.02.2018

Szanowni Panowie
Ja się na tym nie znam, ale może należałoby kupić domenę.
Mieszkańcy zrzuciliby się ma opłaty

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Marcin von Biberstein - 08.02.2018

Mam pytanie do osoby, która stworzyła logo: jaka czcionka jest w nim użyta?