Państwo Kościelne Rotria
Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wersja do druku

+- Państwo Kościelne Rotria (http://forum.rotria.pl)
+-- Dział: ŻYCIE CODZIENNE (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Dział: Piazza Navona (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Wnioski techniczne - modernizacja forum (/showthread.php?tid=620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 18.07.2018

Jutro będzie zrobione. Przepraszam za opóźnienie :-)

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 19.07.2018

Oczekujące wnioski zostały rozpatrzone. Jeśli czegoś nie dopatrzyłem - proszę o kontakt.
Dzisiaj bądź jutro - chwilowa przerwa techniczna w działaniu naszego forum (aktualizacja do najnowszej wersji skryptu forum).

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 19.07.2018

Koniec aktualizacji. Poszło gładko, myślałem, że problemy będą większe Wink były problemy z wyświetlaniem się najnowszych postów i awatarów na stronie głównej, ale reinstalacja odpowiedzialnych za to pluginów naprawiła ten problem.
Problemów być nie powinno. Jeśli jakiekolwiek się pojawią - natychmiast proszę o informację.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Ksawery van Berden - 19.07.2018

(19.07.2018, 22:44:15)Orjon von Thorn-Surma napisał(a): Koniec aktualizacji. Poszło gładko, myślałem, że problemy będą większe Wink były problemy z wyświetlaniem się najnowszych postów i awatarów na stronie głównej, ale reinstalacja odpowiedzialnych za to pluginów naprawiła ten problem.
Problemów być nie powinno. Jeśli jakiekolwiek się pojawią - natychmiast proszę o informację.

Toć baczne oko Eminencji z pewnością wszystkie wychwyci  Big Grin

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wilhelm Orański - 20.07.2018

Dzięki zainstalowanej wtyczce przez JE Orjona Surmę, w dniu dzisiejszym wgrałem i przypisałem do profilów ordery i odznaczenia. Proszę sprawdzić i w razie jakichkolwiek braków informować mnie, wówczas luki wypełnimy.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Silvestro Silwanelli - 20.07.2018

Ja mam taki mały problem otóż nie mogę się w normalny sposób zalogować.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wilhelm Orański - 20.07.2018

Proszę sprawdzić, czy podczas logowania panel logowania nie wyświetla się na samym dole forum.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Silvestro Silwanelli - 20.07.2018

Nie wszystko jest normalnie ale gdy próbuję się zalogować wyskakuje to
Cytat:Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.
Żeby się zalogować muszę wchodzić na strony niedostępne dla gości.

Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 20.07.2018

Poprawie to wieczorem. Prawdopodobnie coś popsułem przy aktualizacji Smile

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 20.07.2018

Naprawione, powinno działać - a przynajmniej u mnie działa. Wink