Państwo Kościelne Rotria
Wnioski techniczne - modernizacja forum - Wersja do druku

+- Państwo Kościelne Rotria (http://forum.rotria.pl)
+-- Dział: ŻYCIE CODZIENNE (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Dział: Piazza Navona (http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Wnioski techniczne - modernizacja forum (/showthread.php?tid=620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 10.10.2019

Uprawnienia administratorskie nadam za moment. Na przyszłość proszę o stosowne informacje drogą prywatną przez forum - nie zaglądam ani do Rotrii, ani do mikronacji, praktycznie wcale, poza tym działem i okazjonalnymi prośbami, więc proszę o wybaczenie. Mam wiele innych rzeczy do roboty poza mikronacjami i naprawdę, nie jestem w stanie spamiętać wszystkiego, OK?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
P.S. widzę że już ktoś nadał. Niemniej - przepraszam za problemy. Kwestie administratorskie oczywiście można poruszyć na konsystorzu jeśli to konieczne. Zmarły Albert Orański posiada uprawnienia administratorskie ze względu na dostęp do serwera Rotrii - jest jego właścicielem, a o ile dobrze pamiętam nikt nie kwapił się do jego kupna (dobrze pamiętam? jak nie, to mnie poprawcie - mogę się mylić). Możemy ustalić innych administratorów, pewnie, nie ma problemu.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Pius Leon II - 10.10.2019

(10.10.2019, 19:41:45)Orjon von Thorn-Surma napisał(a): Uprawnienia administratorskie nadam za moment. Na przyszłość proszę o stosowne informacje drogą prywatną przez forum - nie zaglądam ani do Rotrii, ani do mikronacji, praktycznie wcale, poza tym działem i okazjonalnymi prośbami, więc proszę o wybaczenie. Mam wiele innych rzeczy do roboty poza mikronacjami i naprawdę, nie jestem w stanie spamiętać wszystkiego, OK?

P.S. widzę że już ktoś nadał. Niemniej - przepraszam za problemy. Kwestie administratorskie oczywiście można poruszyć na konsystorzu jeśli to konieczne. Zmarły Albert Orański posiada uprawnienia administratorskie ze względu na dostęp do serwera Rotrii - jest jego właścicielem, a o ile dobrze pamiętam nikt nie kwapił się do jego kupna (dobrze pamiętam? jak nie, to mnie poprawcie - mogę się mylić). Możemy ustalić innych administratorów, pewnie, nie ma problemu.

Zgłaszałem chęć odkupienia serwera od śp. Alberta Orańskiego, lecz temat ucichł. Oczywiście nadal jestem zdecydowany na to, ponieważ spośród rotryjczyków mam chyba najlepszą sytuację finansową (pracuję, a nie studiuję jak większość z nas), więc sponsorowanie serwera Rotrii nie zrujnuje mojego budżetu. Mam również propozycje odnośnie finansowania serwera Rotrii - tą również przedstawię na konsystorzu.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Michelangelo Piccolomini - 10.10.2019

Ja też mogę. A Jana I nadal nie ma w ekipie forum jako admina...

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 10.10.2019

Problem leży gdzieś w konfiguracji grup bądź forum - uprawnienia administratorskie na pewno posiada, co dokumentuję poniższym zrzutem.
[attachment=27]
Przyjrzę się temu zaraz i myślę że problem powinien zniknąć. [edit - naprawione] Co do kwestii finansowania serwera - OK, pewnie. Trzeba będzie tylko jakoś się skontaktować z obecnym właścicielem...

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Michelangelo Piccolomini - 10.10.2019

Zmarły kardynał Orański nadal jest na swoim GG. Wink Mam z nim kontakt.

Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 10.10.2019

To można dopiąć szczegóły i myślę że będzie OK.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Pio Maria de Medici - 11.10.2019

Wasza Eminencjo,

prosiliśmy, aby takie sprawy nie załatwiać publicznie, bo nie jest to działanie pro publico bono. Jutro rozpocznie się konsystorz to o tym na spokojnie, bez emocji, porozmawiamy.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Hieronim Sieniawski - 11.10.2019

Mnie screeny Jego Eminencji von Surmy nie przekonują, bowiem uwagę na fotografii zawraca pewien drobny szczegół. Mamy trzech administratorów oznaczonych czcionką prostą i jednego - opisanego pochyłą. Dlaczego tak jest i co to oznacza?

Wnioski techniczne - modernizacja forum - Orjon von Thorn-Surma - 11.10.2019

Ponieważ domyślnie Jego Świątobliwość miał ustawioną grupę administratorską, przez co tak się dzieje. W tym momencie domyślną grupą jest grupa Patriarcha, a Administratorzy - dodatkową.

RE: Wnioski techniczne - modernizacja forum - Hieronim Sieniawski - 11.10.2019

Bóg zapłać za udzielenie odpowiedzi i rozwianie wątpliwości Smile