Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik kulturalny
Z muzyki liturgicznej uwielbiam Dominikański Ośrodek Liturgiczny i ich wszystkie pieśni na Wielki Post. Po prostu kocham te wersje.
(-) Sua Sanctitas Joannes I,
Servus Servorum Dei,
Pastor Pastorum,
Patriarcha et Episcopus Rotriae
Odpowiedz

A to nie znam.
Odpowiedz

(16.02.2019, 14:14:25)Pio Maria Facibeni napisał(a): Z muzyki liturgicznej uwielbiam Dominikański Ośrodek Liturgiczny i ich wszystkie pieśni na Wielki Post. Po prostu kocham te wersje.

O, tak. :-)
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Odpowiedz

Oglądał już ktoś Bracia film "Ignacy Loyola"? Mnie osobiście bardzo się podobał.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Bracia!
W celu rozbudzenia życia kulturalnego w Kościele Rotryjskim poprosiłem o posadę Kustosza. Chciałbym tutaj przedstawić moje plany. Mam prawie przygotowaną Wystawę Opactwo Teplickie. Ma to służyć reklamie misji ewangelizacyjnej w Księstwie Sarmacji. Wpadłem też na dosyć ciekawy pomysł organizacji pielgrzymek do różnych kościołów, kaplic i innych miejsc sakralnych. Ma to na celu zaangażowanie ich właścicieli do opowiedzenia trochę o tych miejscach. Liczę na Wasze wypowiedzi wyrażające Wasze zdanie na te propozycję. Wszystkim zaangażowanym najserdeczniejsze Bóg zapłać!
(-) ks. prał. Taddeo von Hippogriff-Piccolomini SJ
Prefekt Kongregacji ds. Dyscypliny
Kapelan Honorowy Jego Świątobliwości
General Ordinis Societau Iesu
[Obrazek: 2WA7W.png]
Odpowiedz

(11.06.2019, 10:13:45)Tadeusz von Hippogriff-Brus napisał(a): Bracia!
W celu rozbudzenia życia kulturalnego w Kościele Rotryjskim poprosiłem o posadę Kustosza. Chciałbym tutaj przedstawić moje plany. Mam prawie przygotowaną Wystawę Opactwo Teplickie. Ma to służyć reklamie misji ewangelizacyjnej w Księstwie Sarmacji. Wpadłem też na dosyć ciekawy pomysł organizacji pielgrzymek do różnych kościołów, kaplic i innych miejsc sakralnych. Ma to na celu zaangażowanie ich właścicieli do opowiedzenia trochę o tych miejscach. Liczę na Wasze wypowiedzi wyrażające Wasze zdanie na te propozycję. Wszystkim zaangażowanym najserdeczniejsze Bóg zapłać!

Możesz Bracie takie wypowiedzi umieszczać w dziale Muzeum. Życzę powodzenia i owocnej pracy!
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

(11.06.2019, 10:50:52)Michelangelo Piccolomini napisał(a): sz Bracie takie wypowiedzi umieszczać w dziale Muzeum. Życzę powodzenia i owocnej pracy!

Dziękuje za radę. Zastosuje ją w niedalekiej przyszłości.
Odpowiedz

(11.06.2019, 10:13:45)Tadeusz von Hippogriff-Brus napisał(a): Wpadłem też na dosyć ciekawy pomysł organizacji pielgrzymek do różnych kościołów, kaplic i innych miejsc sakralnych. Ma to na celu zaangażowanie ich właścicieli do opowiedzenia trochę o tych miejscach. Liczę na Wasze wypowiedzi wyrażające Wasze zdanie na te propozycję. Wszystkim zaangażowanym najserdeczniejsze Bóg zapłać!

A czy ta inicjatywa obejmuje także miejsca poza Rotrią?
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Oczywiście. Bo Kościół w innych miejscach, czymś się różni. Wszędzie jest ciekawiej, dlatego nawiedzałem niektóre osoby na GG w celu zrobienia małego spisu Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019