Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andream.von.SalzaŻycie codzienne
Proszę sprawdzić sypialnię Patriarchy, może śpi. Proszę wołać, może odpowie. Tańczcie i śpiewajcie, może z okna wyjrzy. Zacznijcie się ciąć, może westchnie na Wasz ból (por. 1Krl 19). Może zadzwońcie do Dreamlandu, tam Wam się ukaże. Akurat dział Sekretariatu Stanu był zawsze zablokowany i mimo wielu prób nie wiem co się z nim dzieje, aby tam pisać (wie o tym i JŚ i Eminencja Hieronim).
(-) Sua Eminenza 
 Pio Maria Cesare de Medici

Osobisty Doradca Ojca Świętego
Custode delle fede e Chiesa (Panzerkardinal)
Odpowiedz

Jaki Eminencja Cesare?  Rolleyes
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Sam się zastanawiam... wszak Pius III przeszedł do v-wieczności.
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

(17.04.2020, 11:47:16)Pio Maria de Medici napisał(a): Proszę sprawdzić sypialnię Patriarchy, może śpi. Proszę wołać, może odpowie. Tańczcie i śpiewajcie, może z okna wyjrzy. Zacznijcie się ciąć, może westchnie na Wasz ból (por. 1Krl 19). Może zadzwońcie do Dreamlandu, tam Wam się ukaże. Akurat dział Sekretariatu Stanu był zawsze zablokowany i mimo wielu prób nie wiem co się z nim dzieje, aby tam pisać (wie o tym i JŚ i Eminencja Hieronim).

Czy Eminencja de Medici pamięta o swoim głównym obowiązku duchownego, a więc o odprawianiu Celebracji Świętych? Dawno Archiprezbitera Lateranie nie widzieliśmy przy ołtarzu...
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Odpowiedz

A Ojciec Święty to nie miał być w Dreamlandzie? A, zapomniałem, robią tam protesty z powodu Waszej wizyty.
(-) Sua Eminenza 

Odpowiedz

(17.04.2020, 11:59:43)Pio Maria de Medici napisał(a): A Ojciec Święty to nie miał być w Dreamlandzie? A, zapomniałem, robią tam protesty z powodu Waszej wizyty.

Na szczęście władze tego Państwa-Przyjaciela, stają na głowie, aby Głowa Kościoła był i czuł się bezpieczny. W przeciwieństwie do innych...
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Odpowiedz

W ogóle cieszę się, że w końcu raczył Świątobliwość się odezwać do adwersarzy. Cenię to sobie.
(-) Sua Eminenza 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020