Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilhelm OrańskiNieobecności
Ja natomiast będę obecny, ale biernie. Bardziej czynnie będę się udzielał w Bizancjum i Sarmacji.
(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Biskup pomocniczy Diecezji Teplice
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Protonotariusz Apostolski
Markiz Sieny Zachodniej

[Obrazek: bpadalbertus.png]
Odpowiedz

Nasza obecność pozostanie raczej niezmienna. Możliwe, że w miarę wolnego czasu i w skutek paru innych czynników, pojawią się kolejne celebry Triduum. Mamy przynajmniej taką nadzieję.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Drodzy Bracia!
Z powodu większości wiadomego, zmuszony jestem mocno ograniczyć swoją aktywność w Rotrii. Widać to zresztą od dawna. Przepraszam za brak obecności zarówno tu, jak i na komunikatorach. 
Wszelkie sprawy kierujcie do mnie przez GG lub forum. 
Oczywiście nie oznacza to całkowitego zawieszenia aktywności, ani tym bardziej odejścia. Będę się pojawiał (postaram się codziennie), ale niekoniecznie będę rzucał się w oczy Wink
Nieobecność potrwa do ok. połowy czerwca, potem, na co liczę, wstąpi we mnie potrojona siła Big Grin
Oczywiście wszelkie obowiązki kamerlinga będę wypełniał, więc proszę nie obawiać się np. opóźnienia z ogłoszeniem sede vacante, gdy przyjdzie na to pora.
Gdybym z powodu nieobecności nie odpowiedział na czyjeś wiadomości, proszę się przypomnieć.
Sanctitas Sua Ioannes PP. II 
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

Trzymamy kciuki Eminencjo, niestety obecna sytuacja realowa nie sprzyja rozwojowi. Smile
(-) Sua Eminenza 
 Pio Maria Cesare de Medici

Osobisty Doradca Ojca Świętego i obecnego Regenta
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Custode delle fede e Chiesa (Panzerkardinal)
Odpowiedz

(09.05.2020, 19:16:21)Pio Maria de Medici napisał(a): Trzymamy kciuki Eminencjo, niestety obecna sytuacja realowa nie sprzyja rozwojowi. Smile

Wydawać by się mogło, że wszystko wraca ku normalności. Oby spadkowa tendencja nowych zachorowań i zgonów, której byliśmy świadkami dzisiaj, utrzymała się w najbliższym czasie. Zaś Eminencji Aurelio życzymy wszystkiego dobrego, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia podczas egzaminu dojrzałości oraz w trakcie rekrutacji na wymarzone studia. Zasługi kardynała de Medici y Zep, dla naszej rotryjskiej społeczności są tak ogromne, że w pełni akceptujemy urlop Czcigodnego Kardynała i liczymy, że po wszystkim ponownie da mam Eminencja wiele nowych i ciekawych inicjatyw.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Czekamy na Eminencję
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Oby wszystkie sprawy poszły po Waszej myśli i mógł się Eminencja znów cieszyć powrotem tutaj :)
Jego Ekscelencja ks. bp Stanisław Dmowski
Szambelan Patriarszy

[Obrazek: bpdmowski.png]
Odpowiedz

Napisałem, że nie będę miał czasu, ale mam tą chwilkę. Bez owijania - nie mam czasu, bym czuł się spełniony w realu muszę teraz skupić się na pracy i nie będę miał wolnego czasu. Zrzekam się wszystkiego co nakłada na mnie obowiązki, to co mogę niech czeka na mój powrót.

Chciałbym jeszcze podziękować Waszej Świątobliwości za wszystko. Do zobaczenia.
[Obrazek: podpis.png]
(~) abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
Markiz Sieny Wschodniej
Wikariusz Generalny
[Obrazek: convertedHERB.png]
Odpowiedz

Dziękuję Waszej Świątobliwości i wszystkim Braciom za dobre słowo!
Waszej Ekscelencji życzę udanego wypoczynku i oczekuję powrotu, jednocześnie nie mogąc doczekać się własnego Smile
Sanctitas Sua Ioannes PP. II 
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

Informuję, że mój brat kardynał von Salza jest w szpitalu (real)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020