Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III posiedzenie Signorii Księstwa Sieny (27. 09. 2017 r. - obecnie).
[Obrazek: 2vNyY.jpg]

III posiedzenie Signorii Księstwa Sieny (27. 09. 2017 r. - )

Po odegraniu hymnu Jego Katolicka Mość Paweł I, z Bożej Łaski i woli Jego Świątobliwości Najłagodniejszy i Najwspanialszy Książę Rotrii, Bari i Sieny, Książę Warmiński,  Lord Wienisławowa, Wielki Pan w Positanii, Świętego Kościoła Rotryjskiego Kardynał Biskup Ostii, Arcybiskup Gnieźnieński, Biskup Wileński i Prymas Rzeczypospolitej Obojga Narodów, Biskup Wenecki, profesor nadzwyczajny netowy prawa i historii, Rektor Uniwersytetu Rotryjskiego, Opiekun Sierot i Wdów, Potężny Lew Orientyki i Najszlachetniejsza Perła Pollinu, potomek najzacniejszego Rodu Medyceuszy i Zepów, zasiadł na miejscu przewodniczącego Signorii i przemówił:

[Obrazek: 2wvCq.jpg]

Cytat:[Obrazek: ?url=funkyimg.com%2Fi%2F2w3jh.png]

Szlachetni Panowie
Kochani moi!

Zwołujemy to III posiedzenie Signorii zmartwieni zapaścią aktywności w Księstwie. Pragniemy dowiedzieć się czym ono jest spowodowane oraz jak możemy temu zaradzić. Samo nasze zebranie przy tych stołach, na których królują pączki, obwarzanki krakowskie, wino i woda mineralna stanowić będzie również próbę pobudzenia Sieny. Radźcie Bracia jak zapobiec marazmowi.

Uprawnieni do udziału w obradach poza Nami są Wielmożny Hrabia Tadeusz z Pienzy oraz Szlachetny Baron Ametyst z Chianchiano Terme.

Zachęcam do zabrania głosu i dyskusji.

[Obrazek: 2wvHA.png]

Odpowiedz

No, jak to jak? Tak jak Pan Jezus powiedział.
Ametyst z rodu Faradobusów
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLANDU
BARON CHIANCIANO TERME, GŁOWA RODU FARADOBUSÓW
[Obrazek: 79_10_09_17_4_06_26.png]

Odpowiedz

Ciekawe czy mój syn marnotrawny przybędzie. 
Odpowiedz

Marnotrawny? Sad

Przybywam z radością.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski, prof. UR

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Odpowiedz

Twoja aktywność bardzo osłabła.
Odpowiedz

Wiesz przecież, że to nie z mojej winy. Nawet w realu nie starcza mi na wszystko czasu.

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Odpowiedz

Cytat:
[Obrazek: ?url=funkyimg.com%2Fi%2F2w3jh.png]

Mości Panowie!

Zebraliśmy się już wszyscy. Ogłaszamy zatem wam, że puszczamy w niepamięć tę nieaktywność i przebaczamy zaniedbania poczynione w Księstwie. Sami przecież nie grzeszyliśmy aktywnością. Żeby nadrobić straty, pragniemy przedstawić Wam pomysł, który już dawno zrodził się w naszej głowie. Co może zwiększyć prestiż Sieny? Zwiększyć na tyle, by przyćmić osiągnięcia innych rotryjskich księstw? Nie potrzeba tego aż tak dużo, bo właściwie tylko Wielkie Księstwo Oranii przejawia aktywność, choć ten przejaw to tylko produkowanie nowych symboli dla pączkujących organów. Nie będziemy przeciągać, tylko ogłosimy: pragniemy zorganizować wyprawę poszukującą Świętego Graala. Tak, święty kielich, z którego pił Jezus Chrystus stanowiłby wspaniałą relikwię w sieneńskiej katedrze.

Trochę kwestii organizacyjnych:
1. Po październikowych wypłatach dokupimy nieco wojska i floty oraz powierzymy dowodzenie nad nią któremuś z Was - planowaliśmy pierwotnie, by ekspedycją dowodził baron Ametyst.
2. Następnie zastanowimy się, w którą stronę ruszać i rozpoczniemy wyprawę. Będzie miała charakter narracyjny.

Bardzo proszę szlachetnych o zabranie głosu odnośnie wskazanej propozycji.

[Obrazek: 2wvHA.png]

Odpowiedz

Doskonały pomysł. Wybaczcie moją niespodziewaną nieaktywność przez kilka dni, ale musiałem szkolić nowych studentów MISH UJ z bycia bucem.

Mogę dowodzić wyprawą. Mam doświadczenie, bo już raz wybrałem się do Kolchidy po złote runo i nawet sobie zrobiłem z nim zdjęcie.
Ametyst z rodu Faradobusów
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLANDU
BARON CHIANCIANO TERME, GŁOWA RODU FARADOBUSÓW
[Obrazek: 79_10_09_17_4_06_26.png]

Odpowiedz

Również nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyprawa to bardzo dobry pomysł.

Odpowiedz

Cieszy nas tak pozytywny odzew z Waszej strony, o szlachetni Panowie! Okazało się ostatnimi dniami, że dołączeniem do wyprawy jest zainteresowany Jego Eminencja Wilhelm Orański. Zezwalamy mu zabrać głos w trakcie obrad Signorii, ażeby przedstawił plan ze swojej strony.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019