Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski o przyjęcie do seminarium
Wniosek rozpatruję pozytywnie. Bardzo się cieszę, że kolejny młody mikronauta odnalazł swoje powołanie. Z mocy prawa staje się Brat słuchaczem studiów magisterskich netowych "Wiedza o Państwie Kościelnym i Kościele Rotryjskim", prowadzonych przez Katedrę Sztuk Wyzwolonych na Uniwersytecie Rotryjskim. Zostaję Brata promotorem. Proszę przyswoić sobie wpierw treść wykładów umieszczonych w seminarium, a następnie odezwać się do mnie poprzez komunikator GG (65547343).
Odpowiedz

(06.01.2018, 21:01:43)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a):
Cytat:
[Obrazek: 2JPcs.png]

Data: 28.07.2019
Imię i nazwisko: Joahim von Ribertrop
Narodowość: Sarmacka, Rzymska
Informacja o sobie: Jestem Cesarzem Demokratycznej Republiki Rzymu, członkiem KSZ Sarmacji.
Uzasadnienie: W nieistniejącym realu jestem ministrantem, chcę dobrze służyć Kościołowi.

Byłbym zapomniał. Nie mam Gadu-gadu m
Odpowiedz

Wniosek przyjmuję. Proszę przygotować się do inwestytury diakońskiej, a następnie przeczytać wszystkie wykłady z seminarium.
Odpowiedz

Data: 3.01.2020

Imię i nazwisko: Stanisław Dmowski
Narodowość: obecnie dreamlandzka
Informacja o sobie: obecnie deputowany do PK Król. Dreamlandu
Uzasadnienie: chęć wspomożenia wiary rotryjskiej i pragnienie nowych doświadczeń
Jego Ekscelencja Gen. Stanisław Dmowski
Wicekról Scholandii
GG:65393963
Odpowiedz

Znak czasów - samorealizacja vel rozwój osobisty zawitały również w progi naszych seminariów.
+ Hieronim Sieniawski
Inquisitor Magnus
Santae Rotriae Ecclesiae Bibliothecarius
[Obrazek: 2VqnQ.png]
Odpowiedz

I dobrze. Mało osób chce stać w miejscu w Ciemnogrodzie. Wniosek przyjęty. Jutro wydam potrzebne dokumenty. Albo pojutrze.
Odpowiedz

Skoro zostałem niejako wezwany przez odpowiedź Waszej Eminencji to chciałbym nadmienić, że Szacowany Ksiądz Kardynał jest uosobieniem tych najgorszych cech, o których raczył wspomnieć i nazwać "Ciemnogrodem", a co podkreślali w swoich rozlicznych wypowiedziach śp. kard. Orański czy Mości Godunow.
+ Hieronim Sieniawski
Inquisitor Magnus
Santae Rotriae Ecclesiae Bibliothecarius
[Obrazek: 2VqnQ.png]
Odpowiedz

Cytat:

Data: 4 stycznia 2020r.
Imię i nazwisko: Fiodor Anatoljewicz Godunow
Narodowość: ruska, suderlandzka
Informacja o sobie: senator w Suderlandzie, wierny Kościoła Rotryjskiego
Uzasadnienie: chciałbym powrócić do służby Pańskiej, aby partycypować w odnowieniu naszego Kościoła
(-) Fiodor Anantoljewicz Godunow

Senator Państwa Suderlandzkiego XIV kadencji
Odpowiedz

Cytat:

Data: 4 stycznia 2020r.
Imię i nazwisko: Fiodor Anatoljewicz Godunow
Narodowość: ruska, suderlandzka
Informacja o sobie: senator w Suderlandzie, wierny Kościoła Rotryjskiego
Uzasadnienie: chciałbym powrócić do służby Pańskiej, aby partycypować w odnowieniu naszego Kościoła

Przyjmuję wniosek, proszę o kontakt ze mną via GG celem ustalenia przebiegu studiów. Smile Jednocześnie wnoszę do Jego Świątobliwości o wydanie nominacji diakonatu.
Odpowiedz

(03.01.2020, 15:45:13)Stanisław Dmowski napisał(a):

Data: 3.01.2020

Imię i nazwisko: Stanisław Dmowski
Narodowość: obecnie dreamlandzka
Informacja o sobie: obecnie deputowany do PK Król. Dreamlandu
Uzasadnienie: chęć wspomożenia wiary rotryjskiej i pragnienie nowych doświadczeń

Przyjmuję wniosek, proszę o kontakt ze mną via GG celem ustalenia przebiegu studiów. [Obrazek: smile.png] Jednocześnie wnoszę do Jego Świątobliwości o wydanie nominacji diakonatu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020