Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Paolo Carlo de Medici y ZepWnioski o przyjęcie do seminarium
Cytat:
[Obrazek: 2JPcs.png]

Data:
Imię i nazwisko:
Narodowość:
Informacja o sobie:
Uzasadnienie:
Odpowiedz

Cytat:
[Obrazek: 2AWM2.png]
Data: 07.01.2018

Imię i nazwisko: Marcin von Biberstein-Krasicki

Narodowość: trizondalska

Informacja o sobie: bibliotekarz, informatyk, genealog, z zamiłowania teolog o zainteresowaniach militarnych, wierzący i praktykujący

Uzasadnienie: proszę o przyjęcie mnie do seminarium z powodu chęci realizacji na poziomie praktycznym oraz poszerzenia swoich doświadczeń na polu religijno-teologiczno-filozoficznym. Odczuwam powołanie do pełnienia służby wirtualnej i dalszego rozwoju duchowego własnego i przyszłych wiernych.

Decyzja Rektora: pozytywna (07. 01. 2018 r.)
[Obrazek: 2wCEE.png]
Odpowiedz

Cytat:

Data: 31.01.2018

Imię i nazwisko: Matheos Wielkopolitański

Narodowość: sarmacka

Informacja o sobie: czytelnik literatury, niestrudzony hodowca storczyków, zainteresowania historia i polityka

Uzasadnienie: Wasza Magnificencjo, Przewielebny Księże Kardynale, kieruję prośbę o przyjęcie mnie w poczet członków Seminarium. Motywuję ją chęcią nabycia wiedzy i umiejętności pozwalających na gorliwsze sławienie Pana naszego oraz oddaną służbę doczesnej ojczyźnie naszej Rotrii.

Decyzja Rektora: pozytywna (01. 02. 2018 r.)
[Obrazek: 2wCEE.png]

[/b]
Odpowiedz

Cytat:

Data: 06.05.18

Imię i nazwisko: Kamil Mikołaj Paweł Stachnicki

Narodowość: rotyjska

Informacja o sobie: zawodowy historyk, teolog, pisarz arcydzieł literackich natury teologicznej i filozoficznej

Uzasadnienie: Wasza Magnificencjo Rektorze Apostolskiego Seminarium Duchownego. Proszę o przyjęcie mnie do Seminarium z powodu chęci poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu teologi i filozofii, oraz chęci służenia Panu naszemu oraz naszemu Kościołowi.

Decyzja Rektora:
Odpowiedz

Wniosek rozpatruję pozytywnie.

bp dr net. Wilhelm Orański
Rektor Apostolskiego Seminarium Duchownego
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018