Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Paolo Carlo de Medici y ZepUroczysty akt przysposobienia
Cytat:
Siena, XXX I MMXVIII A.D.

[Obrazek: 2wvaw.png]

Uroczysty Akt Przysposobienia do Rodu Medyceuszy Zepów

Dnia 30 stycznia Roku Pańskiego 2018 wszem i wobec ogłaszam radosną nowinę o przysposobieniu szlachetnego prezbitera Aurelia Bentiniego do najzacniejszego rodu Pollinu - rodu królewskiego i patriarszego - Medyceuszy Zepów. Uzyskawszy zezwolenie ze strony Jego Świątobliwości Piusa VI, wymagane prawem zwyczajowym, a także błogosławieństwo Seniora Rodu, mego Czcigodnego Ojca Karola Wawrzyńca, niniejszym usynawiam Aurelia, nadając mu imiona Aureliusza Pawła. Od dziś w Patrymonium znany niechaj będzie jako Jego Katolicka Wysokość Aurelio Paolo de Medici y Zep - Książę Segesty. Niechaj mu przysługują wszelkie przywileje wynikające z włączenia do sławetnej familii Medyceuszów Zepów, herb oraz prawna tytulatura.

Radujmy się wszyscy, pijmy, jedzmy i świętujmy, gdyż dziś ród Medycejsko-Zepowski ku jego chwale zasilił szlachetny człowiek!

Paweł Karol, Jego Katolicka Mość, z Bożej Łaski i woli Jego Świątobliwości Najłagodniejszy i Najwspanialszy Książę Rotrii, Bari, Sieny i Warmii, Hrabia Pienzy i Trequanda, Kniaź Wienisławowa, Wielki Pan w Positanii, Świętego Kościoła Rotryjskiego Kardynał Biskup Ostii, Arcybiskup Gniezna, Biskup Wilna i Prymas Rzeczypospolitej Obojga Narodów, Biskup Wenecji, profesor nadzwyczajny netowy prawa i historii, Opiekun Sierot i Wdów, Potężny Lew Orientyki i Najszlachetniejsza Perła Pollinu, potomek najzacniejszego Rodu Medyceuszy i Zepów
Odpowiedz

Szczerze gratuluję. Niech nasze rody wzrastają w przyjaźni.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Cytat:
Czcigodni Ojcze i Dziadku!

To dla mnie wielka duma i honor być członkiem tak wspaniałego Rodu jak Medyceusze Zepowie. Od zawsze darzyłem ten prześwietny Ród wielkim uznaniem i szacunkiem, a jego członków podziwem. Jestem niezmiernie wdzięczny za zaszczyt, który mnie spotkał i za Wasze, Ojcze i Dziadku, zaufanie oraz nadzieję pokładane w mojej osobie. Obiecuję, że będę reprezentował godnie nasz prześwietny Ród, że nie splamię jego honoru, będę przyczyniał się do wzrostu jego potęgi i nie zawiodę Was. 

Serdem oddany,
Aurelio Paolo de Medici y Zep
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę biskup de Medici y Zep SJ
Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego, Prymas Brodrii i Biskup Krakowski
Wielki Książę Toskanii 
Generał Towarzystwa Jezusowego

[Obrazek: 2G6VR.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

(30.01.2018, 20:49:32)Maurycy Orański napisał(a): Szczerze gratuluję. Niech nasze rody wzrastają w przyjaźni.

Cytat:[Obrazek: 2w5TC.png]

Wasza Królewska Mość!

Dziękuję serdecznie. Przyjaźń między naszymi rodami jest jak solidne i stare drzewo. Stabilna, choć nieraz miotana wichrami.
Odpowiedz

Gratulacje

/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz

Cytat:
[Obrazek: 2rwRM.png]

Wasza Katolicka Mość Pawle Karolu,
Wasza Katolicka Mość Aureliuszu Pawle,
Czcigodni członkowie rodu Medyceuszów i Zepów,

raczcie przyjąć najserdeczniejsze gratulacje, płynące od królewskiego i patriarszego rodu Oranje-Nassau, z okazji powiększenia Waszej zacnej familii. Życzymy Wam, jako zaprzyjaźnionej dynastii wielu sukcesów i dalszego rozwoju.
Obyście żyli długo i chwalili po wieki Imię naszego Pana!

W imieniu rodu,
(-) Wilhelm Jan Oranje-Nassau
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Dziękuję serdecznie Waszej Eminencji i Książęcej Mości za gratulacje i życzenia. Smile
Odpowiedz

Ja również bardzo mocno dziękuję za gratulacje i życzenia.
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę biskup de Medici y Zep SJ
Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego, Prymas Brodrii i Biskup Krakowski
Wielki Książę Toskanii 
Generał Towarzystwa Jezusowego

[Obrazek: 2G6VR.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018