Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Obrady Signorii Rotryjskiej
Naprawdę tak trudno jest zalogować się na sekundę na telefonie i napisać usprawiedliwienie? No proszę Brata. Tak samo JE Wilhelm Orański jest nieaktywny przez ponad 10 dni i wprost mi napisał na GG, że nie wraca na razie do Rotrii. Moim zdaniem takie lekceważenie ojczyzny powinno nieść za sobą skutki.
Odpowiedz

Eminencjo Orański, co ja słyszaju?
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

(15.09.2018, 17:27:41)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Naprawdę tak trudno jest zalogować się na sekundę na telefonie i napisać usprawiedliwienie? No proszę Brata. Tak samo JE Wilhelm Orański jest nieaktywny przez ponad 10 dni i wprost mi napisał na GG, że nie wraca na razie do Rotrii. Moim zdaniem takie lekceważenie ojczyzny powinno nieść za sobą skutki.

Nikogo nie bronię, ale sam z własnego życia wiem, że są pewne sytuacje losowe, które odcinają od mikro. Dawno temu sam doświadczyłem podobnej sytuacji i niestety nie dane mi było się usprawiedliwić. Inna sprawa, że wtedy jeszcze internet w smartfonach to była rzadkość...

Tak w ogóle to obecnie aktywna jest tylko nasza trójka, sporadycznie Jego Świątobliwość, a gdzie reszta Braci? Zdumiewające jak rok szkolny potrafi pochłonąć, ale przecież nie wszyscy są w wieku szkolnym. Zatem pytam: co się dzieje?
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Odpowiedziałeś Bracie w swoim artykule, że napisanie kilku postów z telefonu nie powinno stanowić problemu dla nikogo chętnego.
Odpowiedz

No na to, że nas trzech pozostało już nic nie poradzę.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

(15.09.2018, 19:13:55)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Odpowiedziałeś Bracie w swoim artykule, że napisanie kilku postów z telefonu nie powinno stanowić problemu dla nikogo chętnego.

Racja, ale nie wrzucajmy wszystkich sytuacji życiowych do jednego worka. Czasem po prostu się nie da i tyle.
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

No cóż, ja jestem nerdem i no-lifem, to nie wyobrażam już sobie życia bez mikro.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Maurycy Orański, Mikołaj Dreder
Odpowiedz

Czterech, drodzy Bracia.
Choć ostatnio jestem dość cichy, bo obowiązki mnie pochłaniają, to jestem obecny, śledzę sytuację i zawsze jestem gotowy, by działać. Czasu tylko brak.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
Odpowiedz

Pięciu Drodzy Ojcowie! Ja też ostatnio walczę z realiozą z różnymi niestety skutkami...
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

To działajcie Bracia, działajcie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019