Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akt przysposobienia do rodu Oranje-Nassau
[Obrazek: akt_przysposobienia.png]
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

[Obrazek: 2w5TC.png]

Jego Katolicka Wysokość i Eminencja

Paweł Karol Medyceusz Zep

z Bożej Łaski i woli Jego Świątobliwości Najłagodniejszy i Najwspanialszy Książę Rotrii, Bari i Warmii, Kniaź Wienisławowa, Świętego Kościoła Rotryjskiego Kardynał Biskup Ostii, Dziekan Kolegium Kardynalskiego, Prefekt Kongregacji Świętej i Powszechnej Inkwizycji, Arcybiskup Gniezna, Biskup Wilna i Prymas Rzeczypospolitej Obojga Narodów, biskup pomocniczy rotryjski, profesor netowy, Opiekun Sierot i Wdów, Potężny Lew Orientyki i Najszlachetniejsza Perła Pollinu, potomek najzacniejszego Rodu Medyceuszy i Zepów.

składa najszczersze gratulacje Jego Książęcej Wysokości Kazimierzowi Janowi Maksymilianowi i całemu rodowi van Oranje-Nassau. Niech kolejny potomek umacnia go, aby świecił jasno w całym mikroświecie.
Odpowiedz

Najserdeczniejsze gratulacje. Cieszę się niezmiernie mając kolejnego brata.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Ja również gratuluję i cieszę się niezmiernie widząc, jak ród rośnie w siłę.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Również ja składam serdeczne gratulacje.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
Odpowiedz

Wasza Świątobliwość,
Wasza Katolicka Wysokość i Eminencjo,
Wasza Książęca Wysokość,
Czcigodni,

Na początek chciałbym podziękować wszystkim za złożone mi gratulacje. Pragnę podziękować mojemu Ojcu, Wilhelmowi Janowi oraz seniorowi rodu, Albertowi Wilhelmowi, za możliwość dostąpienia zaszczytu, jakim jest wstąpienie do zacnego i poważanego rodu, jakim bez wątpienia jest ród Oranje-Nassau. Niechaj moje dołączenie do Familii stanie się kolejnym stopniem pokonywanym przez ród w drodze do chwały. Jestem pewien, iż nie jestem ostatnim, który w szeregi rodu wstępuje, lecz ród Orańskich będzie cały czas podążał chwalebną drogą w górę, zdobywając chwałę i rozszerzając swoje wpływy na kolejne ziemie Pollinu.

Z wyrazami rewerencji,
(-) Casimir Johannes Maximiliaan Oranje-Nassau
Odpowiedz

Witaj, Synu, w stolicy naszego rodu, pięknym i potężnym Mediolanie. Raduje się moje serce, że zyskaliśmy wraz z Małżonką Beatrycze kolejnego potomka. Ród nasz rośnie w siłę i choć zdobyliśmy już wiele zaszczytów, a nasze skronie wieńczyły korony aż trzech państw, głęboko wierzę, że droga, którą stąpamy ku chwale, dopiero się zaczyna.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Gratulacje.

/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019