Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guliano Giuseppe MontiniMsza Święta w intencji patriarchy - o zdrowie
#1
Msza Święta w intencji Piusa VI

[Obrazek: 1363787022.jpg]

Wtorkowego wieczoru, ks. prof. dr hab. net. Guliano Giuseppe Eugenio Angelo Cesare Francisco Montini vel Bertelli di Segni Radziwiłowski przybył do Bazyliki św. Wigiliusza w Trydencie celem sprawowania Najświętszej Ofiary. 

Ta bezkrwawa ofiara uobecnia się na ołtarzach z rąk każdego ważnie wyświęconego prezbitera. Do Mszy służyło mu kilku bialeńskich działaczy, którzy towarzyszyli mu w jego podróży do ojczystej ziemi. Śpiewy wykonywał chórek bialeńskich aktywistów, którzy zadebiutowali na Marszu Równości i Wolności.
Śpiewano pokutne psalmy i pieśni, i hymny.

Ks. Motnini rzekł:
Cytat:
Modlimy się dzisiaj za Kościół Rotryjski, a w szczególności za miłościwie nam panującego Piusa VI. Niech Bóg oświeci go łaską wiary i miłości. Niech pozna prawdziwe pięknego ludzkiego serca, które pragnie i szuka Boga - Jedynego Nauczyciela i Powiernika ludzkości. Każdy człowiek jest święty. Nie zapominajmy o tym. Wojna nie jest święta. Niech nie będzie wokół nas ziarna szatańskiej nienawiści, a niech kształtuje nas miłość Chrystusa, która nas przynagla, abyśmy byli dobrymi dziećmi Bożymi. Tę Ofiarę sprawuję w tej właśnie intencji.

Na koniec ks. Montini odmówił modlitwę w intencji pokoju, Kościoła, ale także Ojca Świętego Piusa. 

Cytat:Boże, wszystkich wiernych Pasterzu i Rządco,wejrzyj łaskawie na sługę Twego Piusa., któremu w Kościele Twoim zleciłeś najwyższy urząd pasterzowania; daj mu, prosimy, słowem i przykładem tak swych podwładnych w dobrym wspomagać, by z powierzoną sobie owczarnią doszedł do życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego.

Po tej modlitwie udzielono uroczystego błogosławieństwa i tak dobiegła końca przepiękna uroczystość.
Odpowiedz

#2
Inkwizycjo... działaj.
[Obrazek: 2usMx.png]
 Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

#3
Nie mam uprawnień moderatorskich, ani administratorskich. Jego Świątobliwość został poinformowany o zdarzeniu.
Odpowiedz

#4
Wątku nie usuniecie, bo Mszy Świętej nie możecie usunąć. Dlaczego się tak oburzacie!? Przecież nic złego nie zrobiłem. Ja w przeciwieństwie do was, modlę się za Patriarchę. Groby pobielane!
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021