Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Albert OrańskiAnnuntio vobis gaudium magnum
Ogłaszam Wam radość wielką! 

Udało się nam odzyskać stare forum, które od teraz stanowić będzie cenny element naszego archiwum. Zapisy tego forum stanowią znaczną część naszej rotryjskiej historii i tożsamości. Brakuje oczywiście zapisów z kilku ostatnich dni, gdyż baza danych którą znalazłem, została zapisana na krótko przed upadkiem II PKR. Tym niemniej uważam że jest to cenne znalezisko. 

link
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Wasza Świątobliwość!
Cóż za wspaniała wiadomość! Od dawna pragnąłem szansy na zgłębienie dziejów Rotrii na długo przed moim przybyciem. Cieszy ogromnie, że teraz jest ku temu okazja.
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę biskup de Medici y Zep SJ
Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego, Prymas Brodrii i Biskup Krakowski
Wielki Książę Toskanii 
Generał Towarzystwa Jezusowego

[Obrazek: 2G6VR.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

Tyle wspomnień... Pierwsze słowa, opisy, uroczystości, pierwsze sprzeczki z Montinim, pierwsza rodzina. Aż się łza w oku kręci Cry
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Może to dobra okazja, aby przyznać się, że w 2014 roku do Rotrii wpadłem i napisałem 4 posty Smile
Dziś to niezwykłe uczucie dostrzec, że te same osoby, które wtedy podglądałem, do dziś tutaj są. Rzeczywiście Rotria wciąga, bardzo.
Wielki Książę Toskanii 

Odpowiedz

Był Brat w Rotrii jako jej mieszkaniec, czy zagraniczny gość? Wink
Ja już od przeszło trzech lat kieruję tą samą postacią, a pierwsze kroki stawiałem właśnie w Rotrii pod skrzydłami mego ojca i ówczesnych możnych. Wspaniałe to były czasy.

Odpowiedz

Jako mieszkaniec, nawet wstąpiłem do seminarium Smile Nazywałem się wtedy bardzo podobnie jak podczas pełnoprawnego przybycia do Rotrii kilka miesięcy temu, ale nie będę zdradzał, bo może ktoś chciałby zabawić się w detektywa Wink A był to maj 2014.
Kiedy czytam to forum, a robię to już od około godziny, zaskakuje mnie aktywność. Tyle się działo, tyle różnorodnych osób odpowiadało na posty, co kilka dni przybywał ktoś nowy. Co się stało z mikroświatem...
Wielki Książę Toskanii 

Odpowiedz

Wspaniała wieść!

/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz

(01.05.2018, 22:47:44)Aurelio de Medici y Zep napisał(a): Kiedy czytam to forum, a robię to już od około godziny, zaskakuje mnie aktywność. Tyle się działo, tyle różnorodnych osób odpowiadało na posty, co kilka dni przybywał ktoś nowy. Co się stało z mikroświatem...
Warto zauważyć, że w tamtych czasach wszelkiego rodzaju fora były popularne, dzisiaj ta moda prawie minęła, szczególnie u młodych ludzi. Natomiast ci, którzy wówczas byli aktywni, dzisiaj studiują, bądź pracują, a na mikroświat pozostaje im niewiele wolnego czasu. Część niestety już zrezygnowała.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018