Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Guliano Giuseppe MontiniWniosek o uniewinnienie
To kiedy to uniewinnienie?
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Tommaso Mancini
Odpowiedz

Czaruś, co tak dupe trujesz o multikonta. Dawno już zgłaszałem, żeby tamto konto usunęli - popatrz na datę jego założenia. Ale jeszcze raz witam was - wielkich rotryjskich męczenników i bojowników o wolną Rotrię! Heniek, a raczej Czaruś! No jak tam żyjesz? Nie odpowiedziałeś, szkoda. Ale te zacne słowa, ta elokwencja. Postarzałeś się. Kiedyś waliłeś celniejszymi ripostami.

Umiłowany Ojcze Święty! Habsiu <3 Jak się cieszę, że wróciłeś! Poważnie. Teraz może nie tylko ja będę wojownikiem o sprawę LGBTQ w mikronacjach. Mam nadzieję, iż w końcu przejdzie, legalnie, Parada Równości w Patrymonium. Może sam Patriarcha, obok mnie - niegodnego rotryjskiego kapłana, będzie kapelanem gejów i lesbijek. Jak wielka będzie moja radość.

Nicolas Dreder! Już o tobie prawie zapomniałem. Szkoda, że Skarland padł, tak to byś już wrócił na ciepłą posadkę, prawda Andrzejku? A tak? No cóż... Ale zaraz! Zapomniałem, że masz bardzo dobrą wazelinę do wchodzenia w dupę. Obecnemu Patriarsze z pewnością się to spodoba.

Facibeni, stary draniu! Pewnie poczułeś się jak przed kilkoma laty, kiedy to byłeś zausznikiem Cesarego. Stare i dobre czasy, nieprawdaż?

Cóż mi pozostaje powiedzieć? Szkoda, że nie będę mógł dalej się pobawić z wami w Rotrii, jak za starych dobrych czasów, gdyż realnie nie mam na to czasu. Pozostaje mi życzyć dobrej zabawy!

Udzielam wam pasterskiego błogosławieństwa!
W imię Ojca + i Syna + i Ducha + Świętego. Amen.
Odpowiedz

Weźcie go uwolnijcie dla samej beki xDDDDD.
(-) Tomasz Mancini SJ

[Obrazek: 2Kb7N.png]

Odpowiedz

Summa - Montini pisze w więzieniu. Tu może. I nic jakoś szczególnego nie wyrzygał. Niech się nim wreszcie sąd zajmie.

Co do pytania: nie będę do końca cytował małpy Janusza, ale... kiedyś to było lepiej.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep

[Obrazek: 2s4JK.png]
Rektor UR, Datariusz Apostolski

Odpowiedz

A po co sądy? Niech zostanie błaznem na dworze Jego Świątobliwości!
(-) Tomasz Mancini SJ

[Obrazek: 2Kb7N.png]

[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Aurelio de Medici y Zep, Michelangelo Piccolomini
Odpowiedz

Jak to ktoś mądry powiedział: Psy szczekają, karawana jedzie dalej...
(-) ks. kan. Marcin Zagłoba

Wikariusz Generalny Rotrii

Kanonik Kapituły Archikaterdalnej św. Stanisława na Wawelu

[Obrazek: 2KeQX.png]
Odpowiedz

(10.08.2018, 17:52:28)Tommaso Mancini napisał(a): A po co sądy? Niech zostanie błaznem na dworze Jego Świątobliwości!

Nowy urząd. Błazen Patriarszy. Smile
  • Aurelio de Medici y Zep
Odpowiedz

Młodzi mości braciszkowie! Uważajcie komu będziecie służyć, bo zaprawdę powiadam wam, nie warto się trzymać ani patriarchy, ani Heńka Sieniawskiego vel Cesarego de Mediciego - są oni ślepymi przewodnikami ślepych.
Odpowiedz

W Zamku Świętego Anioła siarką czuć, odkąd heretyk Guliano zaczął swoje "nauki" na nowo głosić...

Niemniej zwykło się mawiać, że jeśli oponent krytykuje twoje działania to znaczy, iż postępujesz słusznie. Zatem dziękuję w imieniu wszystkich, którzy zostali wymieni w powyższych filipikach. Bracia - oto potwierdzenie, że po dobrej drodze kroczymy!
+ Hieronymus Sieniawski vel Grzymała
Magnus Inquisitor
[Obrazek: 29ndzxi.png]
  • Aurelio de Medici y Zep
Odpowiedz

Cesare, co się nerwujesz? Jaka siarka, o czym mówisz? Będę w Pałacu Apostolskim palić sodomitów?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018