Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Piotr PawłowiczWitam
Witam was obywatele Państwa Kościelnego.
Nazywam się Piotr Pawłowicz (niedawno Pietrow), przybywam tutaj z powodu zawieszenia swej działalności w "demokratycznej" Federacji Brodryjskiej. Ostatnie wybory w tym kraju przyprawiły mnie o niesmak w ustach, gdy były Car zyskał 100% głosów, gdzie sam on był uprawniony do głosowania. Mimo to mam nadzieję, że szybko o tym zapomnę u was i moja odmienność religijna nie będzie państwu przeszkadzała.
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

Witam serdecznie w Patrymonium Świętego Pawła! Życzę Ekscelencji udanego pobytu i znalezienia u nas miejsca. W Państwie Kościelnym mamy również zadania dla świeckich.
Odpowiedz

Byłaby możliwość założenia Prawosławnego Zakonu Krzyżowego? (W realu jeden istniał.)
Odpowiedz

Witam serdecznie Szanownego Pana w Rotrii  Wink
(-) ks. inf. Marcin Zagłoba

Wikariusz Generalny Rotrii

Protonotariusz apostolski de fiochet

[Obrazek: 2LaMF.png]
Odpowiedz

Ja również witam waszą ekscelencję w Państwie Kościelnym.
ks. Silvestro Silwanelli SJ.

Proboszcz parafii Narodzenia NMP w Mediolanie

Kustosz Muzeum Narodowego 

[Obrazek: 2JBHF.png]
Odpowiedz

(06.08.2018, 22:09:16)Piotr Pawłowicz napisał(a): Byłaby możliwość założenia Prawosławnego Zakonu Krzyżowego? (W realu jeden istniał.)

W Państwie Kościelnym występuje ryt welijski, który jest odpowiednikiem greckokatolickiego.
Odpowiedz

Czyli mógłbym założyć Grekokatolicki Zakon Najświętszego Grobu Pańskiego?
Odpowiedz

Takie pytania należy kierować do Jego Świątobliwości albo urzędników Kurii Rotryjskiej. Ja niestety nie mam kompetencji, żeby na nie odpowiedzieć.
Odpowiedz

Rozumiem, mam nadzieję, że ktoś taki jak ja doczeka się takich znakomitych znajomości.
Odpowiedz

Nie trzeba bać się zajrzeć do urzędów. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018