Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Piotr PawłowiczWitam
Rozumiem. Pewnie odwiedzę je kiedy poznam tu trochę ludzi. Smile
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

Witamy w Stolicy Apostolskiej!
To bardzo mało spotykane, a jednocześnie niezwykle cenne, że ma Brat tak jasno sprecyzowane cele swej działalności w Patrymonium. Z pewnością pomoże to w utrzymaniu mobilizacji do działania Smile
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę biskup de Medici y Zep SJ
Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego, Prymas Brodrii i Biskup Krakowski
Wielki Książę Toskanii 
Generał Towarzystwa Jezusowego

[Obrazek: 2G6VR.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

(06.08.2018, 22:39:21)Piotr Pawłowicz napisał(a): Rozumiem. Pewnie odwiedzę je kiedy poznam tu trochę ludzi. Smile

Proszę się nie krępować, bo Rotryjczycy to bardzo przyjaźni ludzie.
Odpowiedz

Witam. Ja ze swojej strony chciałbym zaprosić Brata do służby w armii Jego Świątobliwości, nad ktora dzisiaj objąłem dowodzenie Smile
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Jeśli mic nie stoi na drodze chętnie do niej wstąpię. Witaj Aurelio, miło widzieć choć jedną znajomą Twarz!
Odpowiedz

Witam serdecznie w Patrymonium św. Pawła! Wink

(06.08.2018, 22:19:22)Piotr Pawłowicz napisał(a): Czyli mógłbym założyć Grekokatolicki Zakon Najświętszego Grobu Pańskiego?

Myślę, że nie powinno być z tym problemu. Konstytucją apostolską Lux in tenebris Sykstus IV ustanowił Surmeński Kościół Rotryjsko-Katolicki obrządku welijskiego, który miał odwzorowywać prawosławie. Ostatnim duchownym był brat Makarios, ale odszedł z mikroświata wraz z Surmenią. Myślę więc, że można by zmienić zapisy tej konstytucji, które będą odpowiadać obecnej sytuacji, a Pan mógłby stanąć na czele tego Kościoła jako Eparcha i zaczął budować obrządek de facto od podstaw, bowiem nie powstały żadne rytuały, ani dokumenty. To zaiste byłaby wielka i niezapomniana misja Wink
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Witamy Cię Synu w Stolicy Apostolskiej Smile
/-/ Sanctitas Vestra Silvester I
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc., etc., etc.

Odpowiedz

Dziękuję, za powitanie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018