Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Viktor Toghon at AteraNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Serdecznie witam wszystkich mieszkańców Rotrii.
 Przybywam z Monarchii Austro-Węgrskiej gdzie pełnię funkcję Prezydenta Ministrów (Premiera) oraz szefa MSZ.

Na wstępie w imieniu JE Regenta Klopockiego, wszystkich mieszkańców MAW oraz swoim własnym pragnę pogratulować nowemu patriarsze wyboru na tę godność. Niech Duch Święty dobrze prowadzi Waszą Świętobliwość.

Przybywam z misją dyplomatyczną, oraz mam jak najbardziej przyjazne zamiery. Czy Wasza Swietobliwość zechce udzielić mi audiencji?
Odpowiedz

Witam Ekscelencję w Rotrii!
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Witam serdecznie Waszą Ekscelencję!
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę biskup de Medici y Zep SJ
Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego, Prymas Brodrii i Biskup Krakowski
Wielki Książę Toskanii 
Generał Towarzystwa Jezusowego

[Obrazek: 2G6VR.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

Witam Waszą Ekscelencję. Smile
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

Również witam Waszą Ekscelencję.
ks. Silvestro Silwanelli SJ.

Proboszcz parafii Narodzenia NMP w Mediolanie

Kustosz Muzeum Narodowego 

[Obrazek: 2JBHF.png]
Odpowiedz

Witam serdecznie!
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

(08.08.2018, 12:08:48)Viktor Toghon at Atera napisał(a): Serdecznie witam wszystkich mieszkańców Rotrii.
 Przybywam z Monarchii Austro-Węgrskiej gdzie pełnię funkcję Prezydenta Ministrów (Premiera) oraz szefa MSZ.

Na wstępie w imieniu JE Regenta Klopockiego, wszystkich mieszkańców MAW oraz swoim własnym pragnę pogratulować nowemu patriarsze wyboru na tę godność. Niech Duch Święty dobrze prowadzi Waszą Świętobliwość.

Przybywam z misją dyplomatyczną, oraz mam jak najbardziej przyjazne zamiery. Czy Wasza Swietobliwość zechce udzielić mi audiencji?

Szczęść Boże!
Witamy Waszą Ekscelencję w naszych skromnych progach Wink
W sprawie audiencji u Ojca Świętego zapraszam do mnie na PW Smile
(-) ks. inf. Marcin Zagłoba

Wikariusz Generalny Rotrii

Protonotariusz apostolski de fiochet

[Obrazek: 2LaMF.png]
Odpowiedz

Wasza Ekscelencjo,

serdecznie witamy przedstawiciela Monarchii Austro-Węgierskiej w Stolicy Apostolskiej. Jednocześnie wyrażamy słowa podzięki za złożone gratulacje i życzenia. Mamy nadzieję, że pobyt w Patrymonium przebiegnie w pełni pomyślnie. Sprawy audiencji pozostawiamy do omówienia z księdzem Wikariuszem Generalnym Smile

Apostolskim pozdrowieniem,

(-) Silvester PP. I
/-/ Sanctitas Vestra Silvester I
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc., etc., etc.

Odpowiedz

Dziękuję za ciepłe przyjęcie, za chwilę skontaktuje się z Księciem.

A tak prywatnie, Pan Pawłowicz jest tym samym który działa w Brodrii? Jeśli tak to My się chyba znany. Z tym że przy ostatnim spotkaniu byłem trochę mniej cywilizowany a Pan trochę bardziej bojowo nastawiony.  Wink
Odpowiedz

(08.08.2018, 14:42:49)Viktor Toghon at Atera napisał(a): Dziękuję za ciepłe przyjęcie, za chwilę skontaktuje się z Księciem.

A tak prywatnie, Pan Pawłowicz jest tym samym który działa w Brodrii? Jeśli tak to My się chyba znany. Z tym że przy ostatnim spotkaniu byłem trochę mniej cywilizowany a Pan trochę bardziej bojowo nastawiony.  Wink

Tak, działałem w Brodrii teraz ten kraj dla mnie stracił znaczenie.
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018