Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Viktor Toghon at AteraNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Sia lodato Gesù Christo,

witam serdecznie w słonecznej Rotrii. Cieszę się, że MAW się odrodził na dobre. Smile
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

(08.08.2018, 14:42:49)Viktor Toghon at Atera napisał(a): Dziękuję za ciepłe przyjęcie, za chwilę skontaktuje się z Księciem.

A tak prywatnie, Pan Pawłowicz jest tym samym który działa w Brodrii? Jeśli tak to My się chyba znany. Z tym że przy ostatnim spotkaniu byłem trochę mniej cywilizowany a Pan trochę bardziej bojowo nastawiony.  Wink

O sprawie, o której Pan pisał PW prosze się skontaktować z Jego Eminencją Wilhelmem Orańskim.

P.S. Proszę włączyć sobie system prywatnych wiadomości gdyż nie można skontaktować się priv
(-) ks. inf. Marcin Zagłoba

Wikariusz Generalny Rotrii

Protonotariusz apostolski de fiochet

[Obrazek: 2LaMF.png]
Odpowiedz

(08.08.2018, 17:16:44)Marcin Zagłoba napisał(a):
(08.08.2018, 14:42:49)Viktor Toghon at Atera napisał(a): Dziękuję za ciepłe przyjęcie, za chwilę skontaktuje się z Księciem.

A tak prywatnie, Pan Pawłowicz jest tym samym który działa w Brodrii? Jeśli tak to My się chyba znany. Z tym że przy ostatnim spotkaniu byłem trochę mniej cywilizowany a Pan trochę bardziej bojowo nastawiony.  Wink

O sprawie, o której Pan pisał PW prosze się skontaktować z Jego Eminencją Wilhelmem Orańskim.

P.S. Proszę włączyć sobie system prywatnych wiadomości gdyż nie można skontaktować się priv
Jak kto woli. Osobiście na GG mógłbym opowiedzieć o zaistniałej sytuacji.
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

Ja również serdecznie witam w Patrymonium Pawłowym.
Odpowiedz

Nie do końca "ogarniam" to forum ale myślę że udało mi się włączyć PW.
Odpowiedz

Wasza Świątobliwość
Wasze Eminencje
Przewielebni Ojcowie 

Jestem z woli mego Cesarza i Apostolskiego Króla Regentem Monarchii Naddunajskiej, a z woli wyborców Prezydentem Rządu JCiKM.
Pozwoliłem sobie nie zakładać nowego, powitalnego wątku ponieważ rozmowy jakie prowadził JE at Atera mam honor i zaszczyt kontynuować.

Mam świadomość,że przybywam do Państwa Kościelnego w czasie dla niej trudnym., czas wojenny nie sprzyja rozmową ale mam nadzieję,że uda się nadrobić zaległości i nawiązać stosunki pomiędzy naszymi państwami.

Składam na ręce Waszej Świątobliwości, w imieniu Najjaśniejszego Pana, pozdrowienia i życzenia szybkiego zakończenia konfliktu i szybkiej odbudowy Rotrii.  

Chcę też zaoferować, o ile będzie taka wola, pomoc materialną dla Rotrii, żywność, leki, a także szpitale wojskowe na terenie Czech. 

pozostaję sługą uniżonym Waszej Świątobliwości i Stolicy Apostolskiej
Regent Monarchii Austro-Węgierskiej 

Odpowiedz

Wasza Ekscelencjo,

serdecznie witamy w Stolicy Apostolskiej. Radzi jesteśmy z odwiedzin tak zacnego delegata. Dziękujemy również za złożone wyrazy wsparcia. Wieczne Miasto wieloma było już targane incydentami, lecz dzięki obrońcom swym, w imię Boże działającym - pozostaje semper invictae Smile.

Wyrazy apostolskiego pozdrowienia i błogosławieństwa dla Waszej Ekscelencji oraz wszystkich rodaków w Monarchii

(-) Silvester PP. I
/-/ Sanctitas Vestra Silvester I
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc., etc., etc.

Odpowiedz

Witajcie, Mości Borysie!
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Witam serdecznie w Stolicy Apostolskiej! Smile
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Witam Ekscelencję w Patrymonium świętego Pawła. Cieszę się, że Jego Cesarska i Królewska Mość wysłał na nasze ziemie swego przedstawiciela. Odnośnie kontynuacji rozmów, które podjąłem z JCiKM, proszę o kontakt via priv lub GG.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018