Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michelangelo PiccolominiZapytanie
Wasza Eminencjo, na jakim etapie znajdują się prace nad wdrożeniem systemu gospodarczego?
Odpowiedz

Szczęść Boże!

Również i ja dowiem się jak się mają prace.
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

W ogóle się nie mają. Ten projekt umarł zanim się urodził.
Odpowiedz

Smutek ogarnia me serce, gdy widzę, jak wiele rzeczy zostało niezrealizowanych...
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

Może na razie czerpmy dochody z ziemi. Potem możemy się przekształcać
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Poprzednią propozycję należy przekształcić, aby odpowiadała realiom XIX-wiecznej Rotrii, bowiem taką epokę obrano na SLVII. Myślę że to dobry czas na narodową debatę o reformach gospodarczych, lecz ostateczna decyzja - jak zawsze - należy do Jego Świątobliwości.
Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]
Odpowiedz

Dokładnie tak, Bracia. Weźmy jednak pod uwagę zbliżające się wielkimi krokami sede vacante.
Sanctitas Sua Ioannes PP. II 
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

(31.05.2019, 15:07:59)Wilhelm Orański napisał(a):
Poprzednią propozycję należy przekształcić, aby odpowiadała realiom XIX-wiecznej Rotrii, bowiem taką epokę obrano na SLVII. Myślę że to dobry czas na narodową debatę o reformach gospodarczych, lecz ostateczna decyzja - jak zawsze - należy do Jego Świątobliwości.

Naturalnie, że mamy plan rozpoczęcia takiej ogólnonarodowej debaty o gospodarce rotryjskiej. Jednak potrzebujemy - jednej bądź dwóch osób - którzy podejmą się prowadzenia w naszym imieniu takiej debaty. Sami nie posiadamy wiedzy z zakresu ekonomii i rozsądniejszym jest, aby taką debatę prowadził ktoś, komu nie obce są sprawy gospodarcze.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Co prawda sprawy gospodarcze nie są mi za bardzo bliskie, jednakże mogę przewodzić dyskusji. Jeśli wszyscy zaangażują się w dyskusję nad tak istotną kwestią, to wspólnie damy radę Wink
Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]
Odpowiedz

(01.06.2019, 13:10:30)Wilhelm Orański napisał(a):
Co prawda sprawy gospodarcze nie są mi za bardzo bliskie, jednakże mogę przewodzić dyskusji. Jeśli wszyscy zaangażują się w dyskusję nad tak istotną kwestią, to wspólnie damy radę Wink

Zatem prosimy w naszym imieniu o otwarcie stosownej debaty. Smile
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020