Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie
Wasza Eminencjo, na jakim etapie znajdują się prace nad wdrożeniem systemu gospodarczego?
Odpowiedz

Szczęść Boże!

Również i ja dowiem się jak się mają prace.
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

W ogóle się nie mają. Ten projekt umarł zanim się urodził.
Odpowiedz

Smutek ogarnia me serce, gdy widzę, jak wiele rzeczy zostało niezrealizowanych...
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

Może na razie czerpmy dochody z ziemi. Potem możemy się przekształcać
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Poprzednią propozycję należy przekształcić, aby odpowiadała realiom XIX-wiecznej Rotrii, bowiem taką epokę obrano na SLVII. Myślę że to dobry czas na narodową debatę o reformach gospodarczych, lecz ostateczna decyzja - jak zawsze - należy do Jego Świątobliwości.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Dokładnie tak, Bracia. Weźmy jednak pod uwagę zbliżające się wielkimi krokami sede vacante.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
Odpowiedz

(31.05.2019, 15:07:59)Wilhelm Orański napisał(a):
Poprzednią propozycję należy przekształcić, aby odpowiadała realiom XIX-wiecznej Rotrii, bowiem taką epokę obrano na SLVII. Myślę że to dobry czas na narodową debatę o reformach gospodarczych, lecz ostateczna decyzja - jak zawsze - należy do Jego Świątobliwości.

Naturalnie, że mamy plan rozpoczęcia takiej ogólnonarodowej debaty o gospodarce rotryjskiej. Jednak potrzebujemy - jednej bądź dwóch osób - którzy podejmą się prowadzenia w naszym imieniu takiej debaty. Sami nie posiadamy wiedzy z zakresu ekonomii i rozsądniejszym jest, aby taką debatę prowadził ktoś, komu nie obce są sprawy gospodarcze.
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Co prawda sprawy gospodarcze nie są mi za bardzo bliskie, jednakże mogę przewodzić dyskusji. Jeśli wszyscy zaangażują się w dyskusję nad tak istotną kwestią, to wspólnie damy radę Wink
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

(01.06.2019, 13:10:30)Wilhelm Orański napisał(a):
Co prawda sprawy gospodarcze nie są mi za bardzo bliskie, jednakże mogę przewodzić dyskusji. Jeśli wszyscy zaangażują się w dyskusję nad tak istotną kwestią, to wspólnie damy radę Wink

Zatem prosimy w naszym imieniu o otwarcie stosownej debaty. Smile
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019