Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Carlo Lorenzo de Medici y ZepGloriosa Rivoluzione
Mamy, ale w dalszym ciągu nie wróciłem do pełni sił po starciach z szajką Franchettiego. Wink
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Eminencjo!
Więc jaka decyzja? Możemy wkraczać? Aha i czy rewolucjo rozprzestrzeniła się na wszystkie tereny państwa?
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

A wkraczajcie.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

Prosimy o Jake najwięcej wiadomości, aby móc prawidłowo działać. Marszałek Orański o bardzo ważną informację zapytał gdzie są buntownicy
Andream von Salza
Wielki Mistrz Zakonu Kawalerów Mieczowych
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 92px-POL_COA_Kar%C4%99ga.svg.png]
Odpowiedz

(26.09.2018, 14:21:56)Maurycy Orański napisał(a): Ja także dołączyłbym do tej ekspedycyi razem ze swoją flotą i wojskiem.

Ja też mogę dołączyć ale jako mieszkaniec Rzeczpospolitej.
Odpowiedz

Czym nas więcej tym lepiej. Proszę skontaktować w RON, jest już wyznaczona koncentracja wojsk
Andream von Salza
Wielki Mistrz Zakonu Kawalerów Mieczowych
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 92px-POL_COA_Kar%C4%99ga.svg.png]
Odpowiedz

Z chęcią pobłogosławię wszelkie oddziały.
Odpowiedz

A ja odprawię Mszę w intencji pokoju w Rotrii
(-) ks. inf. Marcin Zagłoba

Wikariusz Generalny Rotrii

Protonotariusz apostolski de fiochet

[Obrazek: 2LaMF.png]
Odpowiedz

Zwiadowcy Gwardii donieśli mi, że minionej nocy na przedmieściach Apostolskiego Miasta zanotowano mnóstwo podpaleń. Podobno są wśród poszkodowanych ofiary śmiertelne. Wiemy też o tym, że kilka osób - w tym kobiety i dzieci - mogło zostać uprowadzonych. Wydałem Gwardii Apostolskiej rozkaz, aby zabezpieczyli tę dzielnicę, wprowadzona została także godzina policyjna. Cywile nie mogą poruszać się po uliczkach przedmieść po zmierzchu. Bramy miasta będą również zamykane, tak aby nikt niepowołany nie przedostał się w jego granice. W godzinach popołudniowych, po spotkaniu z kardynałem Medyceuszem na którym omówimy strategię obrony Miasta Apostolskiego, osobiście udam się w te rejony, aby wspomóc gwardzistów, pomimo, że nie wróciłem do pełni sił po urazie głowy. Jutro, jeszcze przed świtem sześć oddziałów wyruszy, aby dokonać patroli okolicznych wiosek i innych miejsc, gdzie mogą ukrywać się rewolucjoniści. Będziemy przesłuchiwać tamtejszych gospodarzy, bo prawdopodobnie chłopi mogą ukrywać rewolucjonistów, w zamian za jedzenie i bezpieczeństwo. Każdy taki incydent będzie traktowany jako przestępstwo wobec Jego Świątobliwości i Stolicy Apostolskiej, a osoby ukrywające buntowników będą postawione przed sądem.

Ponadto, wszyscy mieszkańcy są zobowiązani poinformować Gwardię Apostolską o wszelakich działaniach buntowników.
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Signor Gonfaloniere!
Melduję się na rozkaz!
Razem ze swym oddziałem o zmierzchu wyruszę na patrol.
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018