Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Carlo Lorenzo de Medici y ZepGloriosa Rivoluzione
Do wszystkich dowódców broniących Rotrii
Prosimy o wszelkie dane potrzebne do prowadzenia działań wojennych.
Bez tego działania wojsk zakonnych będą mniej efektywne, a couple za tym idzie wolniejsze
Andream von Salza
Wielki Mistrz Zakonu Kawalerów Mieczowych
Wielki Mistrz Senior Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 92px-POL_COA_Kar%C4%99ga.svg.png]
Odpowiedz

Wyślę dziś rozpoznanie, ale jeśli pojawiłyby się jakieś informacje byłbym wdzięczny.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Odpowiedz

Jeśli trzeba ruszęza z Marszałkiem.
Odpowiedz

Ja dzisiaj ledwo uciekłem konno przed goniącymi mnie komunistami. Czułem ich oddech na plecach, ale spiąłem konia (nazywam go Płotka - to jedyne dobre imię dla konia) i uratowałem swoją skórę. Miałem zamiar odwiedzić klasztor, aczkolwiek za duże ryzyko - wycofałem się, wsiadłem na okręt i wróciłem do Krakowa, gdzie jestem proboszczem.
Odpowiedz

Może dla dobra Chrześcijaństwa trzeba pomyśleć o ewakuacji Patryjarchy Rotryjskiego?
Odpowiedz

(01.10.2018, 10:38:50)Franz II Wadar napisał(a): Może dla dobra Chrześcijaństwa trzeba pomyśleć o ewakuacji Patryjarchy Rotryjskiego?

Jego Świątobliwość jest pilnie strzeżony przez swoją gwardię przyboczną i na chwilę obecną Ojcu Świętemu nie zagraża niebezpieczństwo.
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

Słyszałem, że Jego Świątobliwość przebywa w Rzeczypospolitej Obojga Narodów - nie wiadomo jednak czy ze względu na niebezpieczną sytuację, nadal ten pobyt jest in cognito.
Odpowiedz

(01.10.2018, 11:26:03)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Słyszałem, że Jego Świątobliwość przebywa w Rzeczypospolitej Obojga Narodów - nie wiadomo jednak czy ze względu na niebezpieczną sytuację, nadal ten pobyt jest in cognito.

Miejsce pobytu Patriarchy jest znane Gwardii Apostolskiej oraz Kardynałom, ale z uwagi na dobro Ojca Świętego nie zostanie podane do informacji publicznej. Jako dowódca Gwardii Apostolskiej mogę jedynie zapewnić, że Patriarcha Sylwester I jest w pełni bezpieczny i nie grozi mu atak buntowników.
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

To dobrze.
Odpowiedz

Z radością informuję, że dzięki wsparciu nowych poborowych, front przesuwa się w stronę Lateranu.
Dochodzą mnie również wiadomości, że w zajętych przez rewolucjonistów częściach miasta organizowana jest kontrrewolucyjna partyzantka.Podobno także z okolic Mediolanu nadciągają grupy chłopskich powstańców ku odsieczy miasta.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Wzywamy ludność do wspierania działań wojskowych, a mężczyzn w wieku poborowych wzywamy do stawienia się, jeśli to możliwe, w koszarach Gwardii.
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018