Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List otwarty ws. Świętego Soboru
(27.11.2018, 16:38:37)Pio Maria Facibeni napisał(a): Wielebny Mikołaju,
Z władz wyższych Kościoła został nam aktywny tylko Eminencja Wilhelm Orański, bo i Eminencja Albert i Świątobliwość zniknęli. Ale mogę pomóc Wielebnemu z Soborem. Co więcej, można przygotować Sobór - zwołać go, rozpocząć - a jak Ojciec Święty się pojawi to go tylko zaakceptuje i podporządkuje swojemu majestatowi. Ot problem rozwiązany. Jeśli Wielebny pozwoli, zajmę się organizacją Soborową.

Więc Ojcowie jaka data?
Oczywiście oferuję pomoc przy Soborze
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

Proponuję 2 grudnia, jeśli nie pojawi się nikt z wyższych to sam odprawię Celebrę otwierającą.
Odpowiedz

Czyli otworzy Brat samozwańczy sobór...
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Tomaszku, była już sytuacja kiedy za Orańskiego otworzyłem Spotkanie jako "Zawezwanie Synów Kościoła", który przerodził się w Sobór. Praktyka. Praktyka kochany.
Odpowiedz

Piusiorku, jakoś wyleciało mi z głowy Smile
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Ty się Tomaszku też nawróć, wróć do zakonu i nie pajacuj z rewolucjami.
Odpowiedz

(27.11.2018, 17:15:38)Pio Maria Facibeni napisał(a): Tomaszku, była już sytuacja kiedy za Orańskiego otworzyłem Spotkanie jako "Zawezwanie Synów Kościoła", który przerodził się w Sobór. Praktyka. Praktyka kochany.

I przyniósł on coś? Bo Orański go chyba zamknął i dalej było ch..j, du...a i kamieni kupa.
Odpowiedz

Był kryzys, jest Ramzes. Był Ramzes, jest kryzys. Sinusoida Krzyżanowskiego się kłania. Poradzimy, poradzimy. Jak się pozbędziemy takiego chwastu jak niektórzy.
Odpowiedz

Mnie już tu nie ma, także spokojnie. Jestem tylko gościem.
Odpowiedz

(27.11.2018, 17:49:52)Pio Maria Facibeni napisał(a): Był kryzys, jest Ramzes. Był Ramzes, jest kryzys. Sinusoida Krzyżanowskiego się kłania. Poradzimy, poradzimy. Jak się pozbędziemy takiego chwastu jak niektórzy.

Tylko, że z przeproszeniem takie pierdolenie to my słyszymy od jakiegoś czasu i jakoś nas samo nie wybija do góry. Nie istnieje już Rotria Aeterna

(27.11.2018, 17:37:23)Pio Maria Facibeni napisał(a): Ty się Tomaszku też nawróć, wróć do zakonu i nie pajacuj z rewolucjami.

Ale ja publicznie przeprosiłem, Pisiorku Wink
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019