Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik kulturalny
Bracia w Chrystusie!

Proponuję by w tym wątku podzielić się godną polecenia książką, filmem, utworem muzycznym itp. (niekoniecznie religijne dzieła). Napisać kilka słów o dziełach, które nas zainspirowały, zaciekawiły, zaintrygowały.
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

Na początku przeczytałem "Kącik kulinarny" xD
Jego Ekscelencja Pio Maria Cesare markiz de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Książę Ferrary
Markiz Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: 21lsuip.png]
Odpowiedz

(30.01.2019, 21:35:18)Pio Maria Facibeni napisał(a): Na początku przeczytałem "Kącik kulinarny" xD

Możemy też stworzyć takowy xD
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

Również przeczytałem "kulinarny" i nagle ta konsternacja xD

Generalnie, ja zawsze polecam seriale i filmy produkcji Netflixa. Pomimo, iż trzeba troszkę za niego zapłacić to naprawdę warto, a produkcje "Netflix Orginals" zadowolą naprawdę wybrednych Wink Natomiast polskich seriali staram się nie oglądać, ale wartym obejrzenia jest kryminalny serial "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli tytułowego Belfra. Powstały dwa sezony - drugi trzyma poziom, ale moim zdaniem pierwszy jest świetny Wink
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Wikariusz Generalny

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Co powiecie o "1983"? Dla mnie rozczarowanie.
Odpowiedz

W tym wypadku muszę się zgodzić, w męczarniach obejrzałem dwa odcinki i odpuściłem.
Jego Eminencja 
Wikariusz Generalny

Odpowiedz

Zmarnowany potencjał alternatywnej rzeczywistości poprzez brak pomysłu na fabułę i mierną grę aktorską.
Odpowiedz

Jestem ciekaw natomiast, jak wykorzystają potencjał Wiedźmina Tongue Patrząc na sukcesy serii gier, wydaje się, że serial powinien być podobnym, globalnym hitem. Swoją drogą, nigdy nie miałem przyjemności zagrać w żadną grę z tej serii. Pasowałoby zmienić ten stan Big Grin
Jego Eminencja 
Wikariusz Generalny

Odpowiedz

(31.01.2019, 12:30:35)Nicolò Dreder napisał(a): Jestem ciekaw natomiast, jak wykorzystają potencjał Wiedźmina Tongue Patrząc na sukcesy serii gier, wydaje się, że serial powinien być podobnym, globalnym hitem. Swoją drogą, nigdy nie miałem przyjemności zagrać w żadną grę z tej serii. Pasowałoby zmienić ten stan Big Grin

Gry są świetne, grałem w 1 i 3 (plus dodatki). Natomiast do oglądania serialu jakoś mnie nie ciągnie.
Odpowiedz

Gram tylko na konsoli, więc jedynie mogę zagrać w ostatnią część. Czasu niewiele, mam dużo tytułów do ogarnia, ale na pewno kiedyś zagram w Wiedźmina.

A gry? Jakie Bracia polecają gry?
Jego Eminencja 
Wikariusz Generalny

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019